Вони працюють: У росіян роздратування через Крим і санкції проти РФ

Санкції проти Росії - це єдиний дієвий спосіб на шляху відновлення територіальної цілісності України.

Ейфорія Кримнаша. Фото: РИА Новости.

Соцопитування в РФ показують, що переважна більшість росіян вже не вважають, що захоплений в України Крим повинен знаходитися в більш виграшному положенні, ніж інші регіони Росії. Про це директор Кримського департаменту Фонду "Майдан закордонних справ", головний редактор сайту BlackSeaNews Андрій Клименко розповів на чаті в "Главреді", передають Патріоти України.

"Переважна більшість населення Росії до цього часу вважає, що РФ правильно зробила, що захопила Крим. Однак останнє опитування російських соціологів показав, що в той же час переважна більшість вже не вважає, що Крим повинен отримувати додаткові преференції в порівнянні з іншими регіонами Росії", - каже експерт з питань Криму.

"Тобто, є хвиля роздратування тим, що через фінансування проектів в Криму гальмуються проекти розвитку багатьох регіонів РФ. І нарешті всі росіяни вже зрозуміли, що погіршення їх фінансового стану є наслідком санкцій, введених за окупацію Криму. І це теж вагомий привід для роздратування", - каже журналіст.

Коментуючи питання, як введені проти Росії за вкрадений Крим санкції допомагають повернути півострів Україні, Андрій Клименко підкреслив: "Сьогодні санкції проти Росії - це єдиний дієвий спосіб на шляху відновлення територіальної цілісності України в частині, що стосується Кримського півострова".

"Це дуже об'ємна тема. Я приведу тільки один приклад: програма будівництва нових надводних кораблів військово-морського флоту РФ загальмована на три роки. І вона майже зірвана, адже ці кораблі проектували під українські та німецькі двигуни і турбіни. Є також дуже серйозні негативні наслідки майже у всіх сферах економічного життя Росії. Коли ви чуєте, що російські ЗМІ, політики і чиновники кажуть, що "санкції не діють", то треба розуміти це з точністю до навпаки. Тому вони так сильно і кричать про це", - іронізцє директор Кримського департаменту "Майдану закордонних справ".

"Крим вже став дуже дорогим для російської економіки, так само дорогим, як Чечня і Інгушетія", - резюмував Андрій Клименко.

Обізвав Масі Найєма "піратом": Одіозний адвокат Киви не пройшов відбір до Вищої ради правосуддя

понеділок, 20 березень 2023, 20:43

Етична рада не рекомендує адвоката Іллі Киви Олексія Шевчука до призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя від Президента України. На думку членів ради, він не відповідає критерію професійної етики та доброчесності - таким чином Шевчук вибуває і...

Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

понеділок, 20 березень 2023, 20:29

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німець...