Вони працюють: У росіян роздратування через Крим і санкції проти РФ

Санкції проти Росії - це єдиний дієвий спосіб на шляху відновлення територіальної цілісності України.

Ейфорія Кримнаша. Фото: РИА Новости.

Соцопитування в РФ показують, що переважна більшість росіян вже не вважають, що захоплений в України Крим повинен знаходитися в більш виграшному положенні, ніж інші регіони Росії. Про це директор Кримського департаменту Фонду "Майдан закордонних справ", головний редактор сайту BlackSeaNews Андрій Клименко розповів на чаті в "Главреді", передають Патріоти України.

"Переважна більшість населення Росії до цього часу вважає, що РФ правильно зробила, що захопила Крим. Однак останнє опитування російських соціологів показав, що в той же час переважна більшість вже не вважає, що Крим повинен отримувати додаткові преференції в порівнянні з іншими регіонами Росії", - каже експерт з питань Криму.

"Тобто, є хвиля роздратування тим, що через фінансування проектів в Криму гальмуються проекти розвитку багатьох регіонів РФ. І нарешті всі росіяни вже зрозуміли, що погіршення їх фінансового стану є наслідком санкцій, введених за окупацію Криму. І це теж вагомий привід для роздратування", - каже журналіст.

Коментуючи питання, як введені проти Росії за вкрадений Крим санкції допомагають повернути півострів Україні, Андрій Клименко підкреслив: "Сьогодні санкції проти Росії - це єдиний дієвий спосіб на шляху відновлення територіальної цілісності України в частині, що стосується Кримського півострова".

"Це дуже об'ємна тема. Я приведу тільки один приклад: програма будівництва нових надводних кораблів військово-морського флоту РФ загальмована на три роки. І вона майже зірвана, адже ці кораблі проектували під українські та німецькі двигуни і турбіни. Є також дуже серйозні негативні наслідки майже у всіх сферах економічного життя Росії. Коли ви чуєте, що російські ЗМІ, політики і чиновники кажуть, що "санкції не діють", то треба розуміти це з точністю до навпаки. Тому вони так сильно і кричать про це", - іронізцє директор Кримського департаменту "Майдану закордонних справ".

"Крим вже став дуже дорогим для російської економіки, так само дорогим, як Чечня і Інгушетія", - резюмував Андрій Клименко.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...