Вони розуміють ситуацію: Ще одна європейська країна виступила проти проведення ЧС-2018 в Росії

За словами Лінаса Лінкявічуса, в Росії все пов'язано з політикою, а спорт тут будуть використовувати в якості пропаганди.

Лінас Лінкявічус. Фото: Рейтерс.

Ще одна європейська країна виступила проти проведення ЧС-2018 в Росії, передають Патріоти України.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус розкритикував рішення провести футбольний чемпіонат світу-2018 в Росії. За словами дипломата, в Росії все пов'язано з політикою, а спорт тут будуть використовувати в якості пропаганди.

"Дурне рішення провести чемпіонат світу в Росії. Це не дуже добре, тому що в цій країні все пов'язано з політикою. Спорт, культуру роблять центром уваги, і це дуже добре для пропаганди. Не думаю, що бойкот чемпіонату світу буде організованим політичним жестом або щось на зразок того, але сподіваюся, що це рішення буде більш або менш координованим. Але такі речі важко обговорювати, тому що не всі поділяють цю точку зору", - сказав він.

Нагадаємо, світова першість з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі ЧС-2018 приймуть 11 російських міст.

"Лукашенка публічно ліквідують": Експерт заявив, що Росія може готуватися до анексії Білорусі

вівторок, 6 грудень 2022, 8:24

Російська Федерація може готуватись до вторгнення в Білорусь та її повної анексії. Ба більше, росіяни можуть ліквідувати самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка і видати це як "звільнення білоруського народу". Таку думку висловив політтехн...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...