Вони розуміють ситуацію: Ще одна європейська країна виступила проти проведення ЧС-2018 в Росії

За словами Лінаса Лінкявічуса, в Росії все пов'язано з політикою, а спорт тут будуть використовувати в якості пропаганди.

Лінас Лінкявічус. Фото: Рейтерс.

Ще одна європейська країна виступила проти проведення ЧС-2018 в Росії, передають Патріоти України.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус розкритикував рішення провести футбольний чемпіонат світу-2018 в Росії. За словами дипломата, в Росії все пов'язано з політикою, а спорт тут будуть використовувати в якості пропаганди.

"Дурне рішення провести чемпіонат світу в Росії. Це не дуже добре, тому що в цій країні все пов'язано з політикою. Спорт, культуру роблять центром уваги, і це дуже добре для пропаганди. Не думаю, що бойкот чемпіонату світу буде організованим політичним жестом або щось на зразок того, але сподіваюся, що це рішення буде більш або менш координованим. Але такі речі важко обговорювати, тому що не всі поділяють цю точку зору", - сказав він.

Нагадаємо, світова першість з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі ЧС-2018 приймуть 11 російських міст.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...