Вождь пропав: Світом шириться новина про зникнення Кім Чен Ина

Відсутність північно-корейського диктатора привертає увагу ще й тому, що в суботу, 8 вересня, КНДР святкуватиме 70-річчя з дня заснування.

Кім Чен Ин. Фото:Уніан

Вищий керівник КНДР Кім Чен Ин не з'являвся на публіці протягом 15 днів. Про це повідомило південно-корейське агентство "Ренхап", зазначають Патріоти України.

Як зазначається, влітку північнокорейські ЗМІ активно висвітлювали поїздки лідера КНДР на різні фабрики і підприємства. Однак з 21 серпня нових повідомлень про діяльність Кім Чен Ина не публікується.

Агентство підкреслює, що відсутність глави держави привертає увагу ще й тому, що в суботу, 8 вересня, КНДР святкуватиме 70-річчя з дня заснування. Експерти припускають, що Кім, ймовірно, міг сконцентруватися на вирішенні питань у зовнішній політиці.

Хіти тижня. Справи божі: У ПЦУ замислюються над відстороненням Епіфанія

середа, 21 серпень 2019, 9:30

Деякі ієрархи вважають, що після зміни влади їх церква втратила підтримку держави і несе чималі збитки. Усередині Православної церкви України останнім часом піднімається хвиля невдоволення через митрополита Епіфанія, передають Патріоти України з посила...

Хіти тижня. "Російське озеро"​ для Путіна: ​Ситуація в Чорному морі стрімко змінюється, - Клименко

середа, 21 серпень 2019, 9:00

Чорноморська політика України, країн-членів НАТО та ЄС та в цілому цих міжнародних організацій потребує термінового оновлення. Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією головного редактора BSNews Андрія Клименка. Ситуація в Чорному морі с...