Вождь пропав: Світом шириться новина про зникнення Кім Чен Ина

Відсутність північно-корейського диктатора привертає увагу ще й тому, що в суботу, 8 вересня, КНДР святкуватиме 70-річчя з дня заснування.

Кім Чен Ин. Фото:Уніан

Вищий керівник КНДР Кім Чен Ин не з'являвся на публіці протягом 15 днів. Про це повідомило південно-корейське агентство "Ренхап", зазначають Патріоти України.

Як зазначається, влітку північнокорейські ЗМІ активно висвітлювали поїздки лідера КНДР на різні фабрики і підприємства. Однак з 21 серпня нових повідомлень про діяльність Кім Чен Ина не публікується.

Агентство підкреслює, що відсутність глави держави привертає увагу ще й тому, що в суботу, 8 вересня, КНДР святкуватиме 70-річчя з дня заснування. Експерти припускають, що Кім, ймовірно, міг сконцентруватися на вирішенні питань у зовнішній політиці.

Хіти тижня. "Не могли відкрити вогонь у відповідь": Військовий ЗСУ розповів подробиці смертельного бою на Донбасі

вівторок, 18 червень 2019, 3:00

Офіцер "Азову" розповів подробиці нічного обстрілу їхніх позицій, повідомляють Патріоти України. Російські бойовики дуже щільно обстрілювали українські позиції, тому у військових не було можливості відкрити вогонь у відповідь. Протибатарейна робота вел...

"Главный итог парижских переговоров президентов Франции и Украины", - Портніков

вівторок, 18 червень 2019, 0:05

Для нас і Заходу це продовження санкцій, а для Росії - продовження війни, вважає журналіст-міжнародник. Патріоти України пропонують ознайомитись з експрес-аналізом першого офіційного візиту президента Зеленського до Парижу від авторитетного політично...