Все іде за планом: УПЦ КП спростувала інформацію про перенесення засідання по автокефалії Константинопольським патріархом

​За словами Євстратія Зорі, зараз слід враховувати зростання числа провокацій з боку противників позитивного вирішення справи.

Ілюстрація:Українська правда

Оприлюднена в ЗМІ інформація про начебто перенесення дати засідання Синоду Константинопольського патріархату щодо визнання автокефалії української церкви не отримала підтвердження. Чергове засідання Синоду очікується в кінці травня. Про це повідомив прес-секретар УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря) в Facebook, інформують Патріоти України.

"Поширена в ЗМІ інформація про начебто перенесення дати чергового засідання Священного синоду Константинопольського патріархату після перевірки не отримала свого підтвердження. Як і повідомлялося раніше, чергове засідання Синоду очікується в кінці травня", - зазначив архієпископ Євстратій.

Він додав, що всім, хто коментує питання визнання автокефалії української церкви, слід враховувати зростання числа провокацій з боку противників позитивного вирішення справи.

Напередодні заввідділом філософії та історії релігії Інституту філософії НАНУ Людмила Филипович повідомила, що дата Синоду Константинопольського патріархату, на якому розглядатимуть питання надання автокефалії, перенесена на червень, передає Укрінформ.

На думку Филипович, це пов'язано з тим, що патріарх не дуже добре себе почуває, а, можливо, зі складнощами, які виникли в процесі, як він сказав, консультування з різними православними церквами.

Як повідомлялося раніше, 17 квітня 2018 року президент Петро Порошенко закликав патріарха Константинопольского надати Києву Томос (указ) про автокефалію православної церкви.

Хіти тижня. Скільки українців переконані, що Росія веде проти України війну: Названо цікаві цифри

неділя, 17 лютий 2019, 15:00

На Донбасі п'ятий рік триває російсько-українська війна, в якій загинули тисячі захисників країни. Проте, не всі українці вважають, що саме Москва веде проти Києва збройне протистояння на сході, повідомляють Патріоти України. У тому, що на Донбасі йде ...

Хіти тижня. "Разминка перед санкциями, или Как Совбез ООН готовил Россию к битью", - блогер

неділя, 17 лютий 2019, 14:00

"Россия созвала заседание СБ ООН, чтобы обвинить Украину в нарушении "Минска", но в итоге ей пришлось отбиваться от союзников Киева", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Вечером 12 февраля состоялось за...