"Все важное в России произойдет уже в этом году", - культовий російський політтехнолог

Відомий російський політтехнолог Гліб Павловський, котрий в свій час був дуже наближений до Кремля, прогнозує, що вже 2017 року стане роком важливих змін.

Про це колишній одесит пише в статті для російського «Сноба», коментуючи протести в містах РФ, зазначають Патріоти України.

«Что дальше? Забудьте про 2018 год. Все важное произойдет в 2017-м и уже происходит. Западня была в том, что людей долго заставляли смотреть на несуществующие рубежи — 2018 год, потом 2024-й, — мол, надо дождаться выборов, заработает новая стратегия, начнется обновление. Но люди не будут ждать. Политика начинается, когда вы в нее входите немедленно, сегодня, сейчас. Именно это произошло вчера», - пише чоловік.

Вчорашні події показали, вважає Павловський, що федерація виглядає не так, як всім здавалося останнім часом. І про інерційні вибори і інерційну політику можна взагалі забути, зазначив довго працював на Кремль політичний експерт.

«Школота, которая вышла на улицы — это дети Путина, у них возраст такой же, как его президентство. У них нет и не может быть ясного представления о другой жизни. Но в основном это дети «оштрафованных» родителей — граждан России, которых превратили в заменители газа и других видов сырья, чтобы извлекать доход», стверджує Павловський.

Далі додає: «Хотя людей было не так много, как в 2011-2012 годах, но они вышли на неразрешенный митинг: авторитет запрещающей стороны упал. Можно ли назвать это протестом? Непонятно. Скорее это было требование другой жизни: для вышедших неприемлем не столько Медведев, сколько еще 6 лет президентства Путина», - резюмує політтенолог.

"Права Справа" оприлюднила дані про сімнадцять бойовиків, які катували українських заручників

субота, 15 грудень 2018, 16:59

Списки злочинців ще у серпні 2015 року були передані співробітникам спеціальних органів України і оприлюднені у засобах масової інформації. Утім, судячи з подальшого перебігу подій, інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" була проігнорована спів

У Кремлі позеленіли від люті: США демонстративно проігнорували Росію

субота, 15 грудень 2018, 16:15

Глава американського військового відомства Джеймс Меттіс не надав Сергію Шойгу навіть формальної відповіді на його звернення. Пентагон проігнорував звернення міністра оборони Росії Сергія Шойгу з приводу розбіжностей із США щодо Договором про ракети се...