"Все важное в России произойдет уже в этом году", - культовий російський політтехнолог

Відомий російський політтехнолог Гліб Павловський, котрий в свій час був дуже наближений до Кремля, прогнозує, що вже 2017 року стане роком важливих змін.

Про це колишній одесит пише в статті для російського «Сноба», коментуючи протести в містах РФ, зазначають Патріоти України.

«Что дальше? Забудьте про 2018 год. Все важное произойдет в 2017-м и уже происходит. Западня была в том, что людей долго заставляли смотреть на несуществующие рубежи — 2018 год, потом 2024-й, — мол, надо дождаться выборов, заработает новая стратегия, начнется обновление. Но люди не будут ждать. Политика начинается, когда вы в нее входите немедленно, сегодня, сейчас. Именно это произошло вчера», - пише чоловік.

Вчорашні події показали, вважає Павловський, що федерація виглядає не так, як всім здавалося останнім часом. І про інерційні вибори і інерційну політику можна взагалі забути, зазначив довго працював на Кремль політичний експерт.

«Школота, которая вышла на улицы — это дети Путина, у них возраст такой же, как его президентство. У них нет и не может быть ясного представления о другой жизни. Но в основном это дети «оштрафованных» родителей — граждан России, которых превратили в заменители газа и других видов сырья, чтобы извлекать доход», стверджує Павловський.

Далі додає: «Хотя людей было не так много, как в 2011-2012 годах, но они вышли на неразрешенный митинг: авторитет запрещающей стороны упал. Можно ли назвать это протестом? Непонятно. Скорее это было требование другой жизни: для вышедших неприемлем не столько Медведев, сколько еще 6 лет президентства Путина», - резюмує політтенолог.

США готові приєднатися до "нормандського формату": Волкер зробив важливу заяву

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:42

США підтримують нинішній формат переговорів по врегулюванню ситуації на сході України, але готові за необхідності приєднатися до нього. Про це заявив спецпредставник США Курт Волкер, повідомляє The Baltic Times із посиланням на BNS, повідомляють Патрі...

Хіти тижня. Готуються розпочати з Донбасу Третю світову? Російські окупанти перекидають в ОРДЛО нову техніку з радіаційним захистом

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:30

Місія ОБСЄ виявила на коупованій території інженерну машину розгородження ІМР-3. Така техніка надійшла на озброєння армії Росії у 1999 році та ніколи не перебували на озброєнні Збройних Сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Inform ...