Втрати Путіна зростають, як на дріжджах: У Сирії уточнили кількість загиблих росіян

Йдеться вже зовсім не про кількох військових...

Російські військові у Сирії. Фото: соцмережі.

Сирійські борці за свободу атакували батарею, з якої російські військові здійснюють терористичні обстріли міст і сіл. Інформацію про загибель 4 військових повідомило міністерство оборони РФ, передають Патріоти України та зазначають, що далі новини щодо подій у Сирії стають усе цікавішими.

"Два российских военных советника, управлявшие огнем сирийской батареи, погибли на месте. Еще пять российских военнослужащих получили ранения и были оперативно доставлены в российский военный госпиталь. Двоих из них спасти не удалось", - повідомили у Міноборони РФ.

Також про це пише російський блогер із Санкт-Петербурга, пропагандист Анатолій Несміян, більш відомий під своїм ніком в ЖЖ el_murid (Ель-Мюрид). Він наводить посилання на публікацію читинського ресурсу Чита. Ру, в якому йдеться про похорон чотирьох російських солдатів. Далі він пише: "Гибель артиллеристов из 200 артиллерийской бригады произошла 23 мая, о чем 25 мая сообщил в своем релизе ИГИЛ. В нем сообщалось о гибели 15 человек, то есть, где-то проходят похороны и других погибших.

Обращает на себя внимание, что военнослужащие не из ССО (чьи потери положено засекречивать), а артиллеристы. Кстати, и здесь вопрос: Путин лгал, что Россия не будет проводить наземные операции в Сирии, только специальные. Но артиллерия - это не совсем спецоперации, это уже полноценная наземная часть. И опять обращает на себя внимание то, что столь массовые потери произошли в столкновении с ИГИЛ, который, как торжественно было заявлено, побежден. По какому поводу был объявлен даже вывод войск, о чем министр обороны так же торжественно доложил".

Хіти тижня. "Зрадників ніхто не любить": "Як Росія розправилася з перебіжчиками у Криму", - Цимбалюк (відео)

четвер, 21 березень 2019, 2:00

Українські військові та інші силовики, які вирішили перейти на бік Росії після анексії Криму, не змогли залишитися на півострові. Замість цього їх відправляють в найдальші куточки країни-агресора або взагалі у гарячі точки, де вона веде війну. Про це у...

Хіти тижня. "Є два шляхи": Відомий політик попередив Україну про серйозну небезпеку

четвер, 21 березень 2019, 0:35

Україну до 2030 року може очікувати реальна загроза поглинання іншою державою. Про це в своїй книзі "Мій шлях в задзеркаллі" написав український політик і перший секретар РНБО Володимир Горбулін. При цьому він зазначив, що наша країна може уникнути так...