"Ви працюєте на ФСБ? Хабарі брали?": Кандидатам у Бюро розслідувань доведется пройти детектор брехні

До цього часу в Україні перевірка на поліграфі як обов'язкова частина конкурсу на заміщення посади жодного разу не застосовувалася.

Перевірка на поліграфі. Ілюстрація: detective-rovno.com.

Всі кандидати на посади голови та членів Державного бюро розслідувань (ДБР) повинні пройти перевірку на детекторі брехні (поліграфі). Про це повідомляє Hromadske.ua, посилаючись на члена конкурсної комісії ДБР Тетяну Сліпачук, передають Патріоти України.

За словами Сліпачук, цей конкурс є першим з точки зору застосування поліграфа. Ні в якому конкурсі до цього детектор брехні не застосовувався як етап конкурсу. Така вимога в ДБР законодавчо застосовуватиметься до кожного співробітника.

«Це дуже складний процес. Тести показали, що люди дуже різні та ставлення до конкурсу дуже різне», – зазначила Сліпачук.

Сліпачук підкреслила, що керівництво ДБР буде вибрано після співбесід, які повинні початися 14 листопада.

«Державне бюро розслідувань має перебрати на себе функцію досудового слідства від прокуратури», – коментує видання.

Як відомо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 29 лютого прийняв постанову про створення Державного бюро розслідувань та затвердив кандидатури шести з дев’яти членів конкурсної комісії з обрання керівника Бюро.

Закон «Про Державне бюро розслідувань» було прийнято Верховною Радою 12 листопада 2015 року. Відповідно до закону, прокуратура буде обмежена тільки представництвом інтересів держави у суді.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: