"Вибух" не за горами: Машовець поділився прогнозом щодо повстання проти терористів на Донбасі

На окупованих територіях вистачає тих, хто не погоджується з політикою проросійських бойовиків.

Фото: expres.ua

Експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець вважає, що серед жителів окупованих територій є ті, хто ненавидить Путінську Росію і допомагає українській армії, інформують Патріоти України. Однак він вважає, що лише антиросійських настроїв недостатньо.

Військовий експерт пояснив, що для здійснення повстання потрібна також і системна робота. У коментарі українському виданню Машовець зазначив, що кількість людей із проукраїнськими поглядами можна порівняти із числом прихильників Кремля.

До того ж на окупованих територіях діє потужний репресивний режим, що не дозволяє "вибухнути" невдоволеним настроям. Тому люди не афішують своїх проукраїнських настроїв на публіці, а по можливості допомагають українським бійцям.

Раніше Георгій Тука заявляв, що чимало жителів окупованих територій налаштовані діяти радикально, але є сумніви щодо підтримки їх з боку української армії.

Хіти тижня. Не просто "ручні тваринки": З'явилася жорстка фотожаба на заяву Богдана про нардепів від "Слуги народу"

понеділок, 23 вересень 2019, 2:00

У відповідь на заяву глави Офісу президента Андрія Богдана, що серед депутатів від фракції "Слуга народу" є божевільні, у мережі з'явилася фотожаба. Варто зауважити, що Андрій Богдан назвав частину нардепів від фракції "Слуга народу" божевільними, пере...

Хіти тижня. "В России усиливается раскол и зреет открытый конфликт", - Ейдман

понеділок, 23 вересень 2019, 1:00

"Путинские СМИ любят пугать население развалом России. А ведь страна давно в процессе распада. Она подобна растрескавшемуся оконному стеклу, которое кое-как держится в раме, но если кто-то решится надавить на него, разлетится на множество осколков", - ...