"Вибух" не за горами: Машовець поділився прогнозом щодо повстання проти терористів на Донбасі

На окупованих територіях вистачає тих, хто не погоджується з політикою проросійських бойовиків.

Фото: expres.ua

Експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець вважає, що серед жителів окупованих територій є ті, хто ненавидить Путінську Росію і допомагає українській армії, інформують Патріоти України. Однак він вважає, що лише антиросійських настроїв недостатньо.

Військовий експерт пояснив, що для здійснення повстання потрібна також і системна робота. У коментарі українському виданню Машовець зазначив, що кількість людей із проукраїнськими поглядами можна порівняти із числом прихильників Кремля.

До того ж на окупованих територіях діє потужний репресивний режим, що не дозволяє "вибухнути" невдоволеним настроям. Тому люди не афішують своїх проукраїнських настроїв на публіці, а по можливості допомагають українським бійцям.

Раніше Георгій Тука заявляв, що чимало жителів окупованих територій налаштовані діяти радикально, але є сумніви щодо підтримки їх з боку української армії.

Хіти тижня. "Друга людина після Путіна": Журналісти з'ясували, хто прилітав в Оман, коли там був "на відпочинку" Зеленський (відео)

четвер, 20 лютий 2020, 4:00

В Офісі президента заперечують знайомство Володимира Зеленського з Миколою Патрушевим. За інформацією журналістів, російський силовик прилетів у ніч з 7 на 8 січня тим самим чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, як...

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.