"Вибух" не за горами: Машовець поділився прогнозом щодо повстання проти терористів на Донбасі

На окупованих територіях вистачає тих, хто не погоджується з політикою проросійських бойовиків.

Фото: expres.ua

Експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець вважає, що серед жителів окупованих територій є ті, хто ненавидить Путінську Росію і допомагає українській армії, інформують Патріоти України. Однак він вважає, що лише антиросійських настроїв недостатньо.

Військовий експерт пояснив, що для здійснення повстання потрібна також і системна робота. У коментарі українському виданню Машовець зазначив, що кількість людей із проукраїнськими поглядами можна порівняти із числом прихильників Кремля.

До того ж на окупованих територіях діє потужний репресивний режим, що не дозволяє "вибухнути" невдоволеним настроям. Тому люди не афішують своїх проукраїнських настроїв на публіці, а по можливості допомагають українським бійцям.

Раніше Георгій Тука заявляв, що чимало жителів окупованих територій налаштовані діяти радикально, але є сумніви щодо підтримки їх з боку української армії.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...