Використають уран чи ртуть: Стало відомо про підготовку серйозної провокації проти України в Сирії (фото)

Контейнери із нібито ураном є продуктом кустарного виробництва, хоча і дуже схожі на вироблені промисловим шляхом.

Цілком ймовірно, що ємності зробили "російські умільці". Фото: Фейсбук.

У Сирії зафіксували появу контейнерів для транспортування та зберігання урану (можливо ртуті) з маркуванням, яке вказує на їх нібито виготовлення в Україні. Про це в Facebook написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

За його словами, після експертного вивчення фото українські фахівці дійшли висновку, що контейнери є продуктом кустарного виробництва, хоча і схожі на вироблені промисловим шляхом.

До того ж, підроблені на контейнерах маркування та написи в Україні не використовуються. У «Інформаційному опорі» вважають, що поява провокаційних контейнерів, що збіглося з проведенням в Україні передвиборної кампанії, може свідчити про підготовку невстановленими особами провокації з метою дискредитації України і вищих посадових осіб нашої держави.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...