Використають уран чи ртуть: Стало відомо про підготовку серйозної провокації проти України в Сирії (фото)

Контейнери із нібито ураном є продуктом кустарного виробництва, хоча і дуже схожі на вироблені промисловим шляхом.

Цілком ймовірно, що ємності зробили "російські умільці". Фото: Фейсбук.

У Сирії зафіксували появу контейнерів для транспортування та зберігання урану (можливо ртуті) з маркуванням, яке вказує на їх нібито виготовлення в Україні. Про це в Facebook написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

За його словами, після експертного вивчення фото українські фахівці дійшли висновку, що контейнери є продуктом кустарного виробництва, хоча і схожі на вироблені промисловим шляхом.

До того ж, підроблені на контейнерах маркування та написи в Україні не використовуються. У «Інформаційному опорі» вважають, що поява провокаційних контейнерів, що збіглося з проведенням в Україні передвиборної кампанії, може свідчити про підготовку невстановленими особами провокації з метою дискредитації України і вищих посадових осіб нашої держави.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...