Використають уран чи ртуть: Стало відомо про підготовку серйозної провокації проти України в Сирії (фото)

Контейнери із нібито ураном є продуктом кустарного виробництва, хоча і дуже схожі на вироблені промисловим шляхом.

Цілком ймовірно, що ємності зробили "російські умільці". Фото: Фейсбук.

У Сирії зафіксували появу контейнерів для транспортування та зберігання урану (можливо ртуті) з маркуванням, яке вказує на їх нібито виготовлення в Україні. Про це в Facebook написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

За його словами, після експертного вивчення фото українські фахівці дійшли висновку, що контейнери є продуктом кустарного виробництва, хоча і схожі на вироблені промисловим шляхом.

До того ж, підроблені на контейнерах маркування та написи в Україні не використовуються. У «Інформаційному опорі» вважають, що поява провокаційних контейнерів, що збіглося з проведенням в Україні передвиборної кампанії, може свідчити про підготовку невстановленими особами провокації з метою дискредитації України і вищих посадових осіб нашої держави.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...