"Виліпили з пластиліну": Терорист "ДНР" з Чехії розповів, звідки у бойовиків танки

І знову виникає логічне запитання: "Що вони там курять?".

Павел Ботка на прізвисько Кавказ. Фото: idnes.cz.

Близько 20 громадян Чехії брали участь у військових діях на сході України по обидві сторони конфлікту. Таке припущення в інтерв'ю чеській газеті Mlada fronta Dnes висловив чех Павел Ботка на прізвисько Кавказ, що воює на боці незаконного в Україні організації «ДНР», пишуть Патріоти України з посиланням на Inforesist.

Кореспондент чеського ЗМІ Адам Гайок знайшов в Донецьку трьох чехів і одного словака, які вирішили воювати на стороні «ДНР».

У своєму матеріалі журналіст зазначив, що двоє з опитаних чехів вважають порядки в Донецьку, «де повстанці ввели смертну кару і де, за даними організації Human Rights Watch, загадково зникають люди», занадто демократичними.

«Я б тиснув набагато сильніше. Зараз все стало суворіше, але раніше була справжня анархія. Не деструктивна, а в стилі хіпі. Люди можуть говорити що завгодно, але мені наплювати», - заявив громадянин Чехії на прізвисько Бегемот.

На питання, звідки в розпорядженні «ДНР» виявилися танки, Бегемот відповів, що їх «виліпили з пластиліну».

Не витримала такого "потоку свідомості"? Від Дмитра Медведєва йде дружина

понеділок, 4 липень 2022, 14:50

У російських елітах триває розбрат на найвищому рівні. Шлюби російських політиків тріскотять по швах, передають Патріоти України. Телеграм-канал GeneralSVR(reserv), повідомив, що слідом за дружиною прессекретаря президента Путіна — Дмитра Пєскова - Тет...

Новий тренд: Чоловіків у Львові "відловлюють" біля церков, щоб вручити повістку у військкомат

понеділок, 4 липень 2022, 14:47

В Україні триває мобілізація чоловіків призовного віку другої черги. У Львові перед входом у церкви чоловікам видають повістки до військоматів. Про це повідомив у Facebook народний депутат Микола Княжицький, передають Патріоти України. «Сьогодні у Льво...