
Росіянам не варто боятися влади і потрібно активніше боротися за свої права у своїй країні. Про це під час зустрічі з президентом Петром Порошенком на Банковій заявила Надія Савченко, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Хочу передати привіт росіянам і сказати: нема чого боятися. З колін потрібно вставати. Якщо вони хочуть жити в злагоді як ми, то їм потрібно вставати з колін, а нам не дати їм прийти сюди", - підкреслила вона.
Також Савченко зазначила, що потрібно робити все можливе для дотримання Мінських угод. "Не хочу, щоб люди хотіли війни. Хочу, щоб хотіли миру, але, на жаль, мир можливий тільки через війну.
Дуже добре, що є Мінські домовленості, дуже добре, що вони виконуються, і ми зробимо все, щоб вони виконувалися" , - додала нардеп.
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...