
Росіянам не варто боятися влади і потрібно активніше боротися за свої права у своїй країні. Про це під час зустрічі з президентом Петром Порошенком на Банковій заявила Надія Савченко, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Хочу передати привіт росіянам і сказати: нема чого боятися. З колін потрібно вставати. Якщо вони хочуть жити в злагоді як ми, то їм потрібно вставати з колін, а нам не дати їм прийти сюди", - підкреслила вона.
Також Савченко зазначила, що потрібно робити все можливе для дотримання Мінських угод. "Не хочу, щоб люди хотіли війни. Хочу, щоб хотіли миру, але, на жаль, мир можливий тільки через війну.
Дуже добре, що є Мінські домовленості, дуже добре, що вони виконуються, і ми зробимо все, щоб вони виконувалися" , - додала нардеп.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...