З такою економікою Росію важко назвати наддержавою, - Федеріка Могеріні

Показники ВВП на душу населення в Росії нижчі, ніж у більшості країн Європейського Союзу, а за оборонними та військовими заходами справа не доходить до економічної могутності.

Федеріка Могеріні. Фото: РБК-Украина.

У зв'язку з економічною ситуацією у Російській Федерації на сьогодні її важко назвати наддержавою. Про це в рамках Всесвітнього економічного форуму з Близького Сходу заявила верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах Федеріка Могерини, передають Патріоти України з посиланням на CNBC.

"Якщо подивитися на стан російської економіки сьогодні, її важко назвати наддержавою", - заявила Могеріні.

Вона також додала, що на сьогодні показники ВВП на душу населення в Росії нижчі, ніж у більшості країн Європейського Союзу.

"Росія інвестує багато, коли мова йде про оборонні та військові заходи, але не коли справа доходить до економічної могутності", - додала Могеріні.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...