​За "Крым не бутерброд" Навальний вже не згадує. "У нас все развалилось окончательно": "Молодий Путін" розкритикував "старого" з нагоди п’ятої річниці анексії

Безпринципний імперіаліст в масці демократа демонструє гнучкість політикана, міняючи тези зі змінами настроїв електорату. Про повернення Україні, ще не згадує, але вже не повторює своє "Крым это, что, бутерброд с колбасой, чтобы его туда-сюда возвращать"

В середині березня країна-окупант святкує 5 років окупації півострова; опозиційний політик РФ вважає, що Москва "заплатила досить високу ціну", нагадують Патріоти України.

На Росії захоплення українського Криму позначився тим, що реальні доходи населення країни падають шостий рік поспіль. Про це в інтерв'ю Російській службі агентства Голос Америки заявив тамтешній опозиційний політик Олексій Навальний, пославшись на звіти Мінекономрозвитку Росії.

"Страна заплатила <...> довольно высокую плату <...> У нас здесь просто все разрушилось и развалилось окончательно, но зато значительная часть населения страны дико возбуждена по поводу внешней политики и находится в этих внешнеполитических галлюцинациях", - сказав молодий імперець.

Про те, як "авантюра" російського президента Володимира Путіна відбилася на Україні - про смерті, економіці та інше, Навальний не згадав.

За його словами, в Росії "до сих пор каждое телешоу либо об Украине (80%), либо об Америке (20%), а Россию больше не обсуждает никто".

"Даже сторонники Путина знают, что российская власть и Путин лично – это страшные воры. Но они оправдывают это какими-то другими вещами, говорят: "Пусть они страшные воры, зато их боятся американцы", и всякие другие глупости", - резюмувала "надежда России".Керівник української розвідки дав прогноз, чи нападе Білорусь на Україну найближчим часом К

понеділок, 4 липень 2022, 17:27

Поки немає ознак того, що Білорусь готується до нападу на Україну. Якщо для українців буде реальною загроза наступу, розвідці про це буде відомо. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" сказав голова ГУР МО Кирило Буданов, передають Патріоти України. "Це абсо...

"Нехай звільняють, мені байдуже, відправили нас на м'ясо сюди": Окупант поскаржився матері, що хоче втекти з України (аудіо)

понеділок, 4 липень 2022, 17:10

Військовий окупаційних військ РФ попросив матір звернутися до прокуратури через неможливість отримати документи. Вони потрібні йому, щоби припинити участь у війні проти України, передають Патріоти України. Окупант також поскаржився, що командування ст...