​За "Крым не бутерброд" Навальний вже не згадує. "У нас все развалилось окончательно": "Молодий Путін" розкритикував "старого" з нагоди п’ятої річниці анексії

Безпринципний імперіаліст в масці демократа демонструє гнучкість політикана, міняючи тези зі змінами настроїв електорату. Про повернення Україні, ще не згадує, але вже не повторює своє "Крым это, что, бутерброд с колбасой, чтобы его туда-сюда возвращать"

В середині березня країна-окупант святкує 5 років окупації півострова; опозиційний політик РФ вважає, що Москва "заплатила досить високу ціну", нагадують Патріоти України.

На Росії захоплення українського Криму позначився тим, що реальні доходи населення країни падають шостий рік поспіль. Про це в інтерв'ю Російській службі агентства Голос Америки заявив тамтешній опозиційний політик Олексій Навальний, пославшись на звіти Мінекономрозвитку Росії.

"Страна заплатила <...> довольно высокую плату <...> У нас здесь просто все разрушилось и развалилось окончательно, но зато значительная часть населения страны дико возбуждена по поводу внешней политики и находится в этих внешнеполитических галлюцинациях", - сказав молодий імперець.

Про те, як "авантюра" російського президента Володимира Путіна відбилася на Україні - про смерті, економіці та інше, Навальний не згадав.

За його словами, в Росії "до сих пор каждое телешоу либо об Украине (80%), либо об Америке (20%), а Россию больше не обсуждает никто".

"Даже сторонники Путина знают, что российская власть и Путин лично – это страшные воры. Но они оправдывают это какими-то другими вещами, говорят: "Пусть они страшные воры, зато их боятся американцы", и всякие другие глупости", - резюмувала "надежда России".Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...

У Кобзона "особливий" гість! На Миколаївщині ЗСУ ліквідували Шойгу із Хакасії, який приїхав вбивати українців

вівторок, 28 березень 2023, 16:44

Українські військові в Миколаївській області ліквідували російського окупанта з прізвищем Шойгу. Про це повідомили у Telegram-каналі "Николаевский Ванек", передають Патріоти України. "На Миколаївщині застрелили Шойгу. Подробиці пізніше", - йшлося у пов...