За підтримку Джамали на Євробаченні французьку телеведучу вимагають звільнити з роботи

Маріан Джеймс подякувала українцям за організований в соцмережах флешмоб в її захист.

За підтримку Джамали на Євробаченні Маріан Джеймс вимагають звільнити з роботи. Фото: qha.com.ua.

Французька телеведуча, співачка і актриса Маріан Джеймс, яку хочуть звільнити з роботи за підтримку Джамали, подякувала українців за слова підтримки - на сторінці Маріан Джеймс в Фейсбуці з'явилося безліч коментарів від українців, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За два дні на сторінці французького коментатора "Євробачення-2016" з'явилося близько двох тисяч коментарів зі словами подяки від громадян нашої країни. Флешмоб подяки організував український блогер Андре Олексин, який кинув клич в соцмережах.

Нагадаємо, під час прямого ефіру Джеймс говорила, як сильно її вразив номер українки Джамали і закликала глядачів голосувати за неї. А після оголошення результатів, коли на екрані з'явився розчарований Сергій Лазарєв, ведуча іронічно припустила, що тепер "бідного хлопця Володимир вишле в ГУЛАГ?".

У зв'язку з цим на сервісі електронних петицій "Avaaz" з'явилася онлайн-петиція з вимогою звільнити ведучу Маріан Джеймс.

Примітно, що петицію зареєстрував громадянин з чисто французьким прізвищем Иванцевич, який стверджує, що протягом всього шоу ведуча дозволяла собі недоречні коментарі, які були "вульгарними і образливими", особливо щодо Росії і її президента Володимира Путіна.

"Повільно варити Україну до смерті": Представник американських демократів розніс альтернативний закон Джонсона

вівторок, 16 квітень 2024, 22:02

Конгресу США знадобиться щонайменше два місяці, щоб провести через усі формальні процедури альтернативний законопроект про військову допомогу Україні, який пропонує спікер Палати представників Майк Джонсон. Про це заявив високопоставлений представник Д...

Шукали інформацію про військові навчання: Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

вівторок, 16 квітень 2024, 21:02

Румунія стала мішенню для мережі російських шпигунів, які намагалися зібрати інформацію про військові навчання та допомогу Україні. Можливі шпигуни потрапили до країни, ховаючись між українських біженців. Про це йдеться звіті Вищої ради національної об...