За торгівлю з ОРДЛО: Білоруським компаніям запровадять санкції через співпрацю з бойовиками - дипломат

Санкції будуть введені не лише з боку України – Київ також вимагатиме, щоб і ЄС ввів обмеження проти тих білоруських компаній, які ведуть торгівлю з терористами.

Білоруським компаніям за співпрацю з терористами ОРДЛО загрожуватимуть санкції. Ілюстрація:Укрінформ

Україна та ЄС готові ввести санкції проти білоруських компаній, які постачають продукцію на територію окупованих районів Луганської та Донецької областей. Про це заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим, передають Патріоти України з посиланням на Белорусские новости.

"Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть впроваджені санкції," – наголосив дипломат.

Кизим зазначає, що санкції будуть введені не лише з боку України – Київ також вимагатиме, щоб і ЄС ввів санкції проти тих білоруських компаній, які ведуть торгівлю з терористами.

"Потрібно розуміти, що працюють не тільки дипломати – працюють спецслужби. І в разі наявності відповідної інформації, таким підприємствам буде закритий український ринок – це 100%", – застеріг український посол.

Ігор Кизим також згадав про розслідування, яке нещодавно з'явилось на білоруському телебаченні про те, що одна з найбільших кондитерських фабрик Білорусі "Комунарка" постачає свою продукцію до окупованого Донецька.

"У разі підтвердження цих даних "Комунарка" точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України," – запевнив Кизим.

Трудна родина: Синок Трампа познущався з Зеленського та України після рішення Байдена знятися з виборів

понеділок, 22 липень 2024, 14:30

Недоречний сарказм тим дошкульніший, що татусь мажора та президент України днями мали дуже приязну розмову телефоном і Трамп-старший отримав запрошення в Україну. Можливо молодший останні дні дуже весело проводив час, так що аж не в курсі? Син кандидат...

Процес не зупинити: Чехія одержала гроші на 500 тисяч снарядів для поставок в Україну до кінця року. Голова МЗС розповів про плани пролонгації ініціативи на 2025 рік

понеділок, 22 липень 2024, 13:44

Прага намагатиметься і далі підтримувати високий темп постачання. Як повідомлялось, Україна в липні і серпні матиме ще 100 тисяч боєприпасів завдяки чеській ініціативі. А в наступні місяці темпи виростуть до 80-100 тисяч на місяць. Загалом Прага має до...