Захарченко і Плотницький в окупованому Криму розпочали "приєднання" "ЛДНР" до РФ

Ватажки невизнаних республік заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для них – Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти.

Під час засідання так званого  Інтеграційного комітету "Росія-Донбас". Фото: Радіо Свобода.

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься "інтеграцією Донбасу до Російської Федерації". Установча конференція так званого Інтеграційного комітету "Росія-Донбас" відбулася у п'ятницю, 17 березня, в Лівадійському палаці в Ялті, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

У першому засіданні взяли участь ватажки терористичних угруповань "ЛНР" і "ДНР" Ігор Плотницький та Олександр Захарченко. Вони приїхали до Криму з нагоди святкування 3-ї річниці анексії півострова.

Координатором комітету став депутат Держдуми Росії і заступник голови Руської громади Криму Андрій Козенко.

Під час установчого засідання комітету Козенко повідомив, що підготував законопроект про скасування необхідності трудових патентів для "громадян" "ДНР" та "ЛНР".

А голова окупаційного кримського "парламенту" Володимир Константинов запропонував проект Россрегіон. В його межах ніби стане можливою найповніша співпраця з угрупованнями.

Захарченко і Плотницький заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для так званих "республік" – Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти.

"Останньою вервечкою були ешелони до підприємств української юрисдикції в ОРДЛО та виплата там заробітної плати. Винуватими виявилися не угруповання, які "націоналізували" підприємства (ввели "зовнішнє управління"), зробивши неможливими поставки сировини та відвантаження продукції на підконтрольну уряду територію. А – уряд України, який оголосив блокаду до повернення підприємств під контроль власників", - пише Радіо Свобода.

Плотницький розповів, що з Луганська поставляють вугілля до окупованого Криму.

Захарченко також повідомив, що за минулий рік експорт товарів із території, підконтрольній угруповання "ДНР", до Росії "зріс на 34 мільйони доларів". І взагалі Донбас, за його словами, має що запропонувати російському споживачеві.

За словами Захарченка, в умовах транспортної блокади з українського боку підприємства непідконтрольних територій Донбасу вже переходять на російські комплектуючі та сировину.

Хіти тижня. "Сподіваюся, що якась чергова хвиля змете цю ситуацію": Андрухович напророчив Зеленському невтішну долю (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 6:00

Президентство Володимира Зеленського може або закінчитися достроково через нові потрясіння в Україні, або залишиться довічним. Такий прогноз озвучив відомий український письменник Юрій Андрухович в інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій для програми "Ран...

Хіти тижня. Після виборів "Слугу народу" чекає жорстка усобиця? Розумков розповів про нелюбов до "помаранчевих", "регіональне" минуле, війну, партійні кадри та розбіжності у команді

п’ятниця, 19 липень 2019, 4:00

Был против Оранжевой революции. "Я, к сожалению, многих сторонников Ющенко знал лично. В том числе ранее - через отца, поэтому и не хотел этого делать (поддерживать Оранжевую революцию, - ред.)". . Считает, что некоторые ценности ПР были правильными....