
Секретна поїздка делегації "міністрів" "ДНР/ЛНР" в Москву була скасована через візит до Києва представника РФ у Тристоронній контактній групі по Донбасу Бориса Гризлова. Про це повідомляє Газета.ру з посиланням на власне джерело, зазначають Патріоти України.
Як розповіло джерело, зустріч ряду "міністрів" Л/ДНР в Москві з представниками російської влади повинна була відбутися 13 січня.
"Після візиту до столиці міністри повинні були роз'їхатися по різних російських регіонах для налагодження двосторонніх економічних відносин. Проте напередодні приїзд міністрів скасували - якраз на тлі новин про приїзд Гризлова до Києва.
Можливо, це пов'язано з тим, що українська розвідка швидко дізналася б про приїзд міністрів у Москву. А це стало б додатковим подразником при переговорах Гризлова в Києві", - відзначило джерело.
Як повідомлялося раніше, напередодні Київ відвідав Борис Гризлов. Він провів переговори з Леонідом Кучмою, в ході яких обговорювався порядок денний засідання Тристоронньої контактної групи.
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...