Захід продовжує показово чавити "чекістську" мережу Кремля: Чехія викрила мережу російських шпигунів

Складається враження, що держави Заходу спеціально влаштували череду арештів російських агентів. Адже найкрий їх всіх водночас - не вийшло б того інформаційного ефекту, який так сильно б'є по кремлівській пропаганді і дуже дошкуляє самолюбству Москви.

Чехія позбулася російських шпигунів. Фото: соцмережі.

У поточному році в Чехії була викрита діяльність однієї з російських спецслужб. Про це повідомила глава Служби інформаційної безпеки (BIS) Міхала Коуделкі, інформують Патріоти України із посиланням на прес-службу відомства.

Крім того, як нагадує BIS, в зв'язку з отруєнням у Великобританії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля були вислані з країни троє російських офіцерів розвідки, які працювали в Чехії під «дипломатичним прикриттям».
Коуделкі стверджує, що за останні п'ять років припинено діяльність десятків російських і китайських співробітників розвідки.

В Одесі прогриміла серія вибухів: Окупанти знову атакують дронами

понеділок, 26 вересень 2022, 22:00

Ввечері 26 вересня в Одесі прогримів вибух. Лише після цього у регіоні оголосили повітряну тривогу. Не виключають, що це може бути нова атака дронами. Інформація про вибухи надійшла о 21:17, а сирени завили о 21:25. Людей закликають негайно пройти в ук...

Кінцівка всихає: Олександру "Ведмедю" Кравцову в полоні зламали руку, яку ледве зібрали після поранення в ДАП (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 21:53

Український захисник, якого вдалось повернути з полону, Олександр Кравцов – позивний "Ведмідь" наразі проходить реабілітацію. росіяни зломали йому руку, яку ледве зібрали після поранення в Донецькому аеропорту. Про це повідомила українська парамедик Юл...