Захоплені терористами підприємства в ОРДЛО будуть зупинені, - Георгій Тука

Росії не потрібне антрацитове вугілля з Донбасу, шахта ім. Засядька вже закрита.

Г. Тука. Фото: 5 канал.

Захоплені окупантами українські підприємства в ОРДЛО зупиняються. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука, передають Патріоти України.

"Ті шахти, які видобувають антрацитову групу вугілля, – хрест. Це вугілля ані на тих територіях, ані в Федерації нікому не потрібне. Свого вистачає більш ніж. Єдиний шлях - закриватися. Шахта Засядька вже закрита, люди отримали повідомлення про відпустку на невизначений термін за власний рахунок", - сказав він.

Тука додав: "Металопідприємства, зокрема Алчевський і Єнакієвський комбінати, скоріше за все, якби це прикро не звучало, обладнання буде перевезено в Росію. Бо, зокрема, на Алчевському незадовго до цих подій було придбано надсучасне обладнання за величезні кошти і кредитні зобов'язання".

З архіву ПУ. Знаки? - Під час інавгурації впало президентське посвідчення (відео)

четвер, 9 липень 2020, 11:00

20 травня 2019 року під час церемонії інавгурації у Верховній Раді посвідчення Володимира Зеленського впало на підлогу. Цей момент майже не потрапив у об'єктиви відеокамер. Зеленський за протоколом своє посвідчення Президента України на подушечку після...

Небезпечний натяк? На в’їзді до села, де мешкає Смолій, залишили труни й поховальні вінки (фото)

четвер, 9 липень 2020, 8:28

Невідомі залишили труни й поховальні вінки з квітами на в’їзді до села, де мешкає колишній голова НБУ Яків Смолій. Про це він повідомив у Twitter, передають Патріоти України. Своєю чергою, НБУ вважає це «спектаклем з поганим сценарієм» проти політики, ...