Закон - один для всіх: Президента Польщі оштрафували за парковку в недозволеному місці (відео)

Уявити подібне в Україні неможливо.

СкріншотПоліція заблокувала колеса автомобіля президента Польщі, припаркованого в недозволеному місці, пише інтернет-видання Белорусский партизан, передають Патріоти України.

Анджей Дуда залишив свій "Фольксваген" під вікнами власної резиденції в Кракові, де стоянка заборонена. Про порушення повідомили пильні сусіди. Приїхавши поліцейські заблокували колеса машини.

«Башмаки» зняли з коліс тільки після того, як польський лідер сплатив штраф, розміром 100 злотих (приблизно 25 доларів). Інцидент з польським президентом ще раз доводить рівність закону для всіх.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...