Заради пляшки самогону: Озброєні терористи "ДНР" масово тікають з позицій

Бойовики прагнуть розваг і заради цього залишають позиції.

Ілюстрація: ЖЖ

В окупованому Донецьку все частіше фіксуються випадки самовільного залишення найманцями "ДНР" розташування частин заради покупки алкоголю і розваг. Після "відпочинку" на "гражданці" озброєні бойовики нерідко починають "з'ясовувати стосунки" з місцевими жителями, повідомляють Патріоти України.

Як зазначає координатор групи "ІС" Дмитро Тимчук, представники "республіканської" комендатури в Донецьку в закритому циркулярі на ім'я "коменданта гарнізону" скаржаться на постійне порушення дисципліни бойовиками. Зокрема, в документі повідомляється, що почастішали випадки залишення розташування частин "з метою придбання і розпивання алкогольних напоїв, а також на винос зброї за межі підрозділів, неохайний зовнішній вигляд і почастішали конфлікти" з мирними жителями.

У документі навіть вказаний список затриманих з частин і підрозділів в Донецьку. Також повідомляється, що в окремому танковому батальйоні "Дизель" "1-го АК ДНР" стартувала масштабна перевірка технічного стану техніки і озброєння. Керівництво бойовиків підозрює найманців в умисному пошкодженні військової техніки для неучасті в бойових діях.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...