Жалісливі судді пожаліли заступника Полторака

На Ігоря Павловського одягнуть електронний браслет, його відправили під домашній арешт.

Ігорю Павловському присудили домашній арешт. Фото:Цензор.нет

Солом'янський райсуд Києва присудив заступнику міністра оборони генералу Ігорю Павловському, який підозрюється в розтраті 149 млн грн бюджетних коштів, домашній арешт. Про це пише Цензор.нет, передають Патріоти України.

Також суд відмовив у клопотанні прокурора. Павловський змушений з'являтися за викликом слідчого, здати паспорти та не спілкуватися з іншими підозрюваними. На нього одягнуть електронний браслет.

Після оголошення рішення суду прокурор Максим Грищук заявив, що ще не може сказати, чи буде оскаржено це рішення. Спочатку сторона звинувачення хоче вивчити повний текст рішення суду.

Сам Ігор Павловський заявив, що подаватимуть апеляційну скаргу на рішення суду.

Після Майдану ми позбулися "старшого брата" в особі РФ. Однак дехто в Польщі цього не помітив, - нардеп

середа, 13 грудень 2017, 23:45

Тим не менше, для України важливо, щоб Польща, незалежно від того, хто є при владі у сусідній країні, завжди залишалася стратегічним партнером. На тлі чергових заяв польських політиків, зокрема нового глави уряду, про неможливість відступу від історич...

Посол США в РФ однозначно відповів на питання росіян "чий Крим?"

середа, 13 грудень 2017, 23:30

Джон Хантсман чітко заявив, що Крим – це Україна. Посол США у Росії Джон Хантсман вирішив відповісти на питання росіян у Twitter, передають Патріоти України. Одне з питань, яке задавали послу найчастіше – чий Крим? Джон Хантсман чітко заявив, що Крим –...