Жалісливі судді пожаліли заступника Полторака

На Ігоря Павловського одягнуть електронний браслет, його відправили під домашній арешт.

Ігорю Павловському присудили домашній арешт. Фото:Цензор.нет

Солом'янський райсуд Києва присудив заступнику міністра оборони генералу Ігорю Павловському, який підозрюється в розтраті 149 млн грн бюджетних коштів, домашній арешт. Про це пише Цензор.нет, передають Патріоти України.

Також суд відмовив у клопотанні прокурора. Павловський змушений з'являтися за викликом слідчого, здати паспорти та не спілкуватися з іншими підозрюваними. На нього одягнуть електронний браслет.

Після оголошення рішення суду прокурор Максим Грищук заявив, що ще не може сказати, чи буде оскаржено це рішення. Спочатку сторона звинувачення хоче вивчити повний текст рішення суду.

Сам Ігор Павловський заявив, що подаватимуть апеляційну скаргу на рішення суду.

Хіти тижня. Білорусь, Грузія, Молдова, Центральна Азія: У розвідці США розкрили плани Кремля на 2018 рік

субота, 24 лютий 2018, 3:00

До прикладу, Білорусь Росія розглядає, як важливий буфер між собою і НАТО і буде прагнути зіпсувати будь-яке потенційне потепління між Мінськом і Заходом. Національна розвідка США розповіла про плани Росії щодо сусідніх з нею країн на 2018 рік. Про це ...

Біля останньої межі: Будапешт впритул наблизився до червоної лінії у відносинах із Києвом

субота, 24 лютий 2018, 0:00

Ультимативна риторика Віктора Орбана і членів його кабінету пояснюється як внутрішніми, так і зовнішніми чинниками. Але основна причина — квітневі парламентські вибори в Угорщині. Маніпулюючи рішенням Венеційської комісії щодо українського Закону "Про ...