​"Жорсткий тролінг": Зірковий російський журналіст пояснив, що означає для Кремля призначення нового спецпредставника США по Україні

Путін з Лавровим отримали справжню «головну біль». Можливо навіть вже сумують за непохитною Вікторією Нуланд, котра в адміністрації Обами займала аналогічну посаду

 Курт ВолкерОлексій Венедиктов в ефірі своєї радіостанції «Ехо Москви» вказав на важливий момент в призначенні Курта Волкера спеціальним представником США по Україні в переговорах Білого дому з Росією, зазначають Патріоти України.

"Посол Уолкер был в свое время одним из начальников штабов сенатора Маккейна – большого любителя Российской Федерации, — потом он был — внимание! – при Буше в 2008-м году, в последний год правления Буша представителем США в НАТО; а потом он ушел и возглавил в штате Аризона, штате сенатора Маккейна институт, который называется Институт Маккейна", - описав Венедиктов кар'єрну діяльність наступника Вікторії Нуланд.

Також росіянин нагадав слова Уолкера, коли той виступав в квітні на слуханнях в Сенаті США по Україні: «Россия совершила военную агрессию, наглую, — цитирую, — в отношении Грузии, Молдовы и Украины, держит там войска, незаконно захватила Крым, и нельзя допускать, чтобы мы, американцы, эту вещь пропускали мимо ушей».

"Поэтому говорить о том, что «А! они пошли нам навстречу и назначили специального представителя по Украине…» — да, они пошли… Такой троллинг жесткий", - підкреслив Венедиктов.

Також він додав, що оточення президента США Дональда Трампа складають представники консервативного правого крила Республіканської партії.

Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "