Жириновський пропонує приєднати Білорусь до РФ

Водночас він зазначив, що Росія завжди "зберігатиме позитивне ставлення до народів і України, і Білорусі".

Володимир Жириновський. Фото: соцмережі

Лідер російської ЛДПР, скандальний Володимир Жириновський запропонував президенту Білорусі Олександрові Лукашенку зробити його країну частиною Росії. Про це повідомляє "Інтерфакс", передають Патріоти України.

Одіозний політик порівняв діяльність білоруського лідера з лагідним телям з російської приказки. "Є така російська приказка: лагідне теля дві мамки ссе. Ось білоруський керівник все, що можна, висмоктав з Росії, але ми вже говоримо: скільки ж можна. Що хоче Лукашенко? Окрему державу, але ціни нехай будуть внутрішньоросійськими. З якого дива? Тоді давайте ви будете частиною нашої держави. І ось сидить: дай Росія, дай Євросоюз. Як добре", – сказав Жиріновський. Водночас він зазначив, що Росія завжди зберігатиме позитивне ставлення до народів і України, і Білорусі, і Казахстану, і Середньої Азії.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.