"Жизнь удалась!": "Деенерівський" мер Горлівки похвалився в мережі, що досяг "головного"

Іван Приходько переконаний, що "жити треба так, щоб заборонили в'їзд в Україну".

Окупована Горлівка. Фото: ВКонтакте.

Так званий мер окупованої терористами Горлівки Іван Приходько заявив, що досяг в житті головного. Цим головним Приходько вважає той факт, що йому заборонили в'їзд в Україну. "Мер" опублікував в соцмережі ВКонтакте цитату, яка, на його думку, відображає його життя, передають Патріоти України.

"Життя потрібно прожити так, щоб тобі заборонили в'їзд в Україну", - йдеться в цитаті.

Підкреслюється, що Приходько був українським чиновником, яким очолював один з районів Донецька, але перейшов на бік терористів.

"Тут "ДНРівский мер" нашої багатостраждальної Горлівки хвалиться, що досяг в житті головного. Ось воно виявляється, навіщо жити потрібно", - пише Gorlovka.ua на своїй сторінці в Facebook.

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...