"Жизнь удалась!": "Деенерівський" мер Горлівки похвалився в мережі, що досяг "головного"

Іван Приходько переконаний, що "жити треба так, щоб заборонили в'їзд в Україну".

Окупована Горлівка. Фото: ВКонтакте.

Так званий мер окупованої терористами Горлівки Іван Приходько заявив, що досяг в житті головного. Цим головним Приходько вважає той факт, що йому заборонили в'їзд в Україну. "Мер" опублікував в соцмережі ВКонтакте цитату, яка, на його думку, відображає його життя, передають Патріоти України.

"Життя потрібно прожити так, щоб тобі заборонили в'їзд в Україну", - йдеться в цитаті.

Підкреслюється, що Приходько був українським чиновником, яким очолював один з районів Донецька, але перейшов на бік терористів.

"Тут "ДНРівский мер" нашої багатостраждальної Горлівки хвалиться, що досяг в житті головного. Ось воно виявляється, навіщо жити потрібно", - пише Gorlovka.ua на своїй сторінці в Facebook.

Не витримала такого "потоку свідомості"? Від Дмитра Медведєва йде дружина

понеділок, 4 липень 2022, 14:50

У російських елітах триває розбрат на найвищому рівні. Шлюби російських політиків тріскотять по швах, передають Патріоти України. Телеграм-канал GeneralSVR(reserv), повідомив, що слідом за дружиною прессекретаря президента Путіна — Дмитра Пєскова - Тет...

Новий тренд: Чоловіків у Львові "відловлюють" біля церков, щоб вручити повістку у військкомат

понеділок, 4 липень 2022, 14:47

В Україні триває мобілізація чоловіків призовного віку другої черги. У Львові перед входом у церкви чоловікам видають повістки до військоматів. Про це повідомив у Facebook народний депутат Микола Княжицький, передають Патріоти України. «Сьогодні у Льво...