
Дмитро Ярош заявив, що 5 і 8 окремі батальйони УДА підуть з передової, щоб почати підготовку загонів територіальної оборони по всій країні. За його словами, добровольчі загони будуть формувати сили територіальної оборони в тилах і протидіяти там "російському реваншу". Відповідну заяву Ярош зробив в ході виступу в Дніпровській ОДА, передають Патріоти України.
"У цей день я оголошую про те, що 5 і 8 окремі батальйони Української Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходимо з війни. Поки йде війна ми будемо брати участь в ній. Сьогодні найголовніше завдання для УДА - це побудова територіальних загонів оборони , які мали б чіткий функціонал", - зазначив він.
Глава УДА вказав, що завдання загонів полягатиме в підготовці руху опору в кожній області. Крім цього, територіальні підрозділи повинні об'єднати учасників бойових дій.
"Ми бачимо, як після "дембеля" починають "дерибанити" учасників бойових дій. Ми маємо безліч "атошних" організацій, що призводить до розпорошення потенціалу, який реально може бути найважливішим для України в даний час. Завдання УДА зібрати всіх, хто воював, в єдиний ударний кулак", - заявив Ярош.
За його словами, УДА буде не тільки готувати загони тероборони, а й допомагати державним структурам не допустити російського реваншу в Україні.
"Треба буде валити - будемо їх валити", - сказав очільник УДА. Також командир добровольців зазначив, що не вірить в дипломатичне вирішення конфлікту на Донбасі і бачить тільки силовий спосіб звільнення окупованих територій.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...