Зловмисників передали слідству: На Луганщині ліквідовано інформаторську мережу терористів (відео)

У затриманих вилучили засоби зв'язку та електронні носії інформації.

СкріншотНа Луганщині Служба безпеки України ліквідувала інформаторську мережу терористів. Четверо зловмисників діяли на території Станично-Луганського району, повідомляють Патріоти України.

Вони збирали та передавали своєму куратору - члену одного з бандформувань терористів - інформацію про переміщення та дислокацію військової техніки та особового складу українських підрозділів.

Як зазначає прес-центр СБУ, правоохоронці провели в інформаторів обшуки, під час яких вилучили засоби зв'язку та електронні носії інформації, що підтверджують їх протиправну діяльність.

У партії Вакарчука мають умови коаліції з Порошенком і Тимошенко (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:24

Лідер політсили заявив, що переговори про створення коаліції партія почне після оголошення офіційного оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією. Партія "Голос" готова вести переговори про створення коаліції з партіями "Європейська со...

Другий номер "Голосу" розповіла, кого вони готові делегувати в прем'єри (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:00

"Голос" уже підготував свій проєкт коаліційної угоди, який будуть пропонувати підписати потенційним партнерам. Голова партії "Голос", другий номер у її виборчому списку Юлія Клименко заявила, що політсила готова делегувати Святослава Вакарчука на посад...