Зустріч Ради Росія-НАТО не буде сигналом врегулювання відносин з Москвою, - заступник генсекретаря Альянсу

У середу, 20 квітня, відбудеться зустріч Ради Росія-НАТО, в якій Альянс братиме участь лише для того, щоб не припиняти діалог з РФ.

Александр Вершбоу. Фото: focus.ua.

Про це в ході брифінгу в рамках Глобального форуму безпеки в столиці Словаччини Братиславі заявив заступник генерального секретаря військового блоку Александр Вершбоу, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами Вершбоу, зустріч Ради Росія-НАТО не повинна стати сигналом врегулювання відносин з Москвою. Він додав, що після анексії Криму та дестабілізації ситуації в Донецькій і Луганській областях, лідери Альянсу, а точніше, глави міністерств закордонних справ, вирішили, що Альянс повинен зупинити будь-практичне співробітництво з Російською Федерацією, зокрема, в рамках Ради Росія-НАТО. Він зазначив, що Альянс дотримується даної позиції.

Також Вершбоу розповів, що НАТО прийняло пропозицію зустрітися тільки заради того, щоб не закривати можливість діалогу.

Вершбоу зазначив, що на цій зустрічі будуть піднято і українське питання. В рамках зустрічі буде розглядатися ситуація в Афганістані.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...