
Французький фотограф Олександр Сеттлер відвідав столицю Індонезії - Джакарту - і показав шокуючі умови життя місцевих сімей. У 19 кілометрах від міста знаходиться "Bantar Gebang" - найбільший полігон в південно-східній Азії, повністю заповнений сміттям, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Це частина міста Бекас, куди звозять відходи від промислових підприємств, сюди ж стікаються стічні води. Гігантське звалище, на яке щодня привозять близько 9 тисяч тонн сміття, стало домом для 3000 сімей. Тут жахливі умови життя: запахи, бактерії, шкідливі умови для здоров'я. Багато сімей і діти живуть в саморобних будинках, не маючи доступу до медичних послуг та чистої питної води.
Люди, що живуть в саморобних житлах, сортують сміття і продають "цінні" знахідки.










Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...