330-річний ланцюг між РПЦ та УПЦ обрубано: Навіть проросійські митрополити підтримали Предстоятеля, - блогер

Заява Онуфрія свідчить про те, що в церкві йдуть такі процеси, поряд з якими переворот в Кремлі здасться дрібницею, вважає блогер

УПЦ МП & Українська армія: Митрополит Онуфрій та міністр оборони Полторак. Фото: "Главком"

Заява Митрополита Онуфрія викликала неабиякий резонанс в російських та українських ЗМІ, в тому числі церковних. Розворот УПЦ МП на 180 градусів буде мати величезні наслідки, передають Патріоти України з посиланням на Hyser.

Москва досі ні словом поки не відреагувала на заяву голови УПЦ. Очевидно, подібна гучна заява неабияк здивувала Кремль, який звик, що від УПЦ МП можна не очікувати сюрпризів, пише видання. "Это даже не нож в нижнюю часть спины царька. Это нечто гораздо страшнее", - коментує блогер Володимир Дедей.

"Те, що УПЦ МП розвернулася на 180 градусів, показавши цареві і його холую Гундяєву протилежну позицію, не випадковість і свідчить те, що навіть одіозний митрополит Одеський і Ізмаїльський Анфіноген облизав "хунту" мало не до блиску.

Навіть флешмоб "Мир Україні" благословив. А ось митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем розродився патріотичним посланням до Дня незалежності, який "Господь нам благословив святкувати вже чверть століття", - прокоментував ситуацію в УПЦ відомий блогер та історик Павло Правий, пише видання Hyser.

На його думку, це може свідчити про те, що зараз в церкві йдуть такі процеси, поряд з якими навіть переворот в Кремлі здасться дрібницею. Бо церква оперує значно довшими в часі та історично складнішими поняттями, а "путіни" приходять та йдуть, вважає блогер.

Спецкореспондент Анна Бондаренко

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...