А вклав колись лише 400 грн.: Нардеп від БПП Єфімов за один день "заробив" майже 54 мільйони

Нардеп від фракції БПП Максим Єфімов купив контрольний пакет акцій “КЗТС Машинінг” у червні 2018-го року за 400 гривень і вже у жовтні задекларував дохід від компанії у понад 25 мільйонів.

Максим Єфімов. Фото: SKELET-info.

Народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов лише за один день заробив 53 мільйони 758 тисяч 990 гривень. Як стало відомо із суттєвих змін у декларації нардепа, за 20 листопада він вніс три зміни у декларацію з інтервалом у кілька хвилин, передають Патріоти України.

Перший дохід з формулюванням “погашення заборгованності згідно договіру уступки прав вимоги” на сумму 9 915 409 гривень від ТОВ “КЗТС МАШИНІНГ”.

Другий дохід – з формулюванням “погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги” від ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ” на суму 19 943 581 гривень.

І третій дохід – “погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги” від того ж ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ” у сумі 23 900 000 гривень.

Отже, сумарно парламентар лише за один день заробив майже 54 мільйони гривень. Варто зазначити, що народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов купив контрольний пакет акцій вже згаданого вище підприємства “КЗТС Машинінг” у червні 2018-го року за 400 гривень і вже у жовтні задекларував дохід від компанії у понад 25 мільйонів. У графі вид доходу було вказано, що депутат від БПП отримав більше 25 мільйонів у результаті погашення заборгованості згідно договору уступки прав вимоги. Юрист видання пояснив, що укладення такого документу передбачає передачу прав кредитора іншій особі, яка і має отримати вказану виплату. Тобто Єфімов отримав право стягнення заборгованості з боржника замість іншої людини, на підставі укладеного договору.

Таким чином, лише за 4 місяці, вклавши 400 гривень, народний обранець від пропрезидентської фракції отримав дохід у розмірі майже 25,5 мільйонів гривень. А тепер з цього ж підприємства задекларував доходу ще майже 10 мільйонів гривень.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:01

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash. . "Мінус роботи охоронцем - вам можуть...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...