"А ви, тварі, зрозумійте, що не ви - сила": Сестра Савченко поскаржилися, що їй прокололи шини в авто (відео)

Віра Савченко викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Віра Савченко залишилася без засобу пересування. Фото: скрін відео

Вірі Савченко невідомі прокололи кілька коліс на її машині Skoda в мікрорайоні Троєщина в Києві. Про це під час прямого ефіру повідомила у Facebook сама Віра Савченко, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що через це вона не зможе завтра поїхати у справах партії. Віра засудила людей, які це зробили і звернулася до них:

"Слухайте сюди виродки, ви що думаєте, що ви безсмертні? Ви думаєте, що закон обійдете? Ви думаєте, що закон під вас написаний? Ви втратили почуття реальності, ви думаєте, що взяли бога за бороду?"

Савченко додала, що "закладки на вибухівку, прорізані колеса - це те, що я очікувала". Вона викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Британські інструктори тренуватимуть українських моряків, - посол Сіммонс

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 6:14

Інструкторська місія Orbital, дію якої в Україні було продовжено до 2023 року, відтепер здійснюватиме також військову морську підготовку українських військовослужбовців. Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. . "Великим до...

У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...