Адмірал та академік в одному "флаконі": Порошенко нагородив почесним званням псевдовченого

У прес-службі ВМС повідомили, що званням адмірала Андрія Авдєєнка ніколи не нагороджували.​
"Заслужений вчений" виявився "заслуженим брехуном". Фото: скріншот з відео.

Президент Петро Порошенко нагородив званням "Заслужений працівник культури" Андрія Авдєєнка, більшість регалій якого вигадані. Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", передають Патріоти України.

Член благодійної організації "Благодійний фонд "Лебедія" Авдєєнко називає себе "адміралом","академіком" і "істориком". За інформацією журналістів, Авдєєнко відомий своїми псевдонауковими теоріями, а декан історичного факультету Запорізького національного університету Володимир Мільчев каже, що в його книжках йдеться про вигадані "запорізькі січі".
В одній з книг Авдєєнко опублікував фотографію, де він стоїть на тлі розкопок разом з екс-секретарем Запорізької міськради і місцевим депутатом. На сайті Запорізької ОДА знайшли такий знімок, де вчений в тій же компанії, але не на тлі розкопок.

Звання академіка Авдєєнко привласнила громадська організація "Українська академія наук" і воно не має реальної сили. У прес-службі ВМС повідомили, що званням адмірала Авдєєнка ніколи не нагороджували.

"Важливо, щоб люди розуміли": Галущенко пояснив, які блекаути загрожують Україні

неділя, 10 грудень 2023, 7:28

За словами міністра енергетики України Германа Галущенка, якщо в Україні й ставатимуться відключення світла внаслідок російських атак, то вони, швидше за все, матимуть тимчасовий характер, передають Патріоти України. Джерело: Галущенко в ефірі єдиного ...

Найтитулованіший баскетбольний клуб України знявся з чемпіонату через банкрутство

неділя, 10 грудень 2023, 7:05

Столичний "Будівельник", який є чинним чемпіоном України, листом повідомив Федерацію баскетболу про припинення участі у чемпіонаті, йдеься в повідомленні ФБУ . Зазначається, що причиною рішення є "втрата спонсорської підтримки та відсутність власного ...