
Співробітникам психіатричної лікарні Сімферополя досі не виплатили тринадцяту зарплату і аванс за січень. Про це повідомив молодший медбрат Максим Цимбал, передають Патріоти України з посиланням на Нашу газету.
За його словами, з такою проблемою персонал звертався до глави Криму Сергію Аксьонову ще 28 грудня. Прем'єр пообіцяв, що гроші співробітникам виплатять.
"На наступний день біля адміністрації лікарні стояли службові авто Слідчого комітету. У бухгалтерії пообіцяли, що 13-та зарплата буде нарахована разом з авансом 15 січня", - розповів Цимбал.
Однак, за словами медбрата, персоналу лікарні не виплатили не тільки тринадцяту зарплату, а й аванс за січень.
"У результаті сьогодні вже 27 число, але ніхто не отримав ні авансу, ні 13-ї зарплати. Аванс затримують вже на два тижні! А у людей кредити, маленькі діти", - скаржиться співробітник психіатричної лікарні.
Раніше в мінохоронздоров'я повідомляли, що лікарі кримських поліклінік отримують 30 тис. рублів.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...