Активісти були пильними: У Житомирі мережа кав'ярень потрапила у скандал через Крим (фотофакти)

"Наша команда до цього не причетна", - прокоментувала скандал адміністрація закладу.

Мережа кав'ярень опублікувала карту України без Криму. Фото: соцмережі.

Мережа житомирських кав’ярень Sharikava потрапила у скандал після публікації карти України без окупованого Криму. Після інциденту кав'ярня видалили власний сайт. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний, передають Патріоти України.

"Наша команда до цього не причетна, ми добре працюємо над усім нашим контентом, над помилками, кілька людей перевіряє всю інформацію, ми не пропустимо таку помилку!", – прокоментувала скандал адміністрація закладу.

Згодом з'ясувалося, що власник мережі Sharikava сам активно відвідує окупований Крим. У своєму Instagram-акаунті він публікує фотографії з Севастополя і Ялти.

На скандал зреагували і активісти праворадикальної організації С14. Вони написали на вітрині кав'ярні "Крим – Україна".

Спочатку ми помітили в тексті...": Знайдено найдавніший запис про дитинство Ісуса

середа, 12 червень 2024, 18:54

Протягом довгого часу вважалося, що найдавніший приклад Євангеліє був створений у 11 столітті. Проте дослідники, вивчаючи папери Гамбурзької державної та університетської бібліотеки, знайшли давньоєгипетський манускрипт із описом чуда, яке Ісус здійсни...

Як суд поновлював Фаріон на посаді? Спливли деталі рішення, про які ніхто не говорить

середа, 12 червень 2024, 17:58

Львівський апеляційний суд, який 29 травня поновив екснардепку і мовознавицю Ірину Фаріон на посаді професора кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка", відзначився несподіваними оцінками щодо її висловлювань у бік вій...