Активісти та справа Крисіна: В Інституті серця стався новий скандал із Тодуровим

Лідер організації С14 Євген Карась заявив, що в Інституті серця проходили "навчання, як не допустити історію з виявленням корупційних схем, коли бандюків кладуть в лікарню, щоб вони не сиділи в тюрмі".

Інцидент в Інституті серця. Фото: соцмережі.

Націоналістична організація С14 заявила, що її членів нібито взяли в заручники в Інституті серця в Києві. У медзакладі кажуть, що націоналісти проникли в інститут незаконно і називають їх дії хуліганством, передають Патріоти України.

"Зараз в Інституті серця затримані четверо громадських активістів організації С14. Вони прийшли подивитися, як Тодуров (Борис Тодуров, директор інституту, - ред.) проводить тренінги для медиків, як протидіяти активістам в ситуації подібній з Крисіним (Юрій Крисін, засуджений за вбивство журналіста В'ячеслава Веремія в 2014 р, - ред.), коли рік тому вони його у себе незаконно ховали. Шрек там розглядається у вигляді жертви", - йдеться в повідомленні на сторінці С14 в Facebook.
Лідер організації Євген Карась заявив, що в Інституті серця проходили "навчання, як не допустити історію з виявленням корупційних схем, коли бандюків кладуть в лікарню, щоб вони не сиділи в тюрмі". За його словами, активістку С14 намагаються затримати за відеозйомку зборів, які проходили в інституті.

У свою чергу директор Інституту серця Тодуров розповів в Facebook, що в установі проходив внутрішній непублічний тренінг. "Сервіс, комунікації персоналу при знаходженні під агресією, захист прав пацієнтів", - описав він теми тренінгу.

За словами Тодурова, на тренінг прийшла дівчина і почала знімати його на відео. Після того, як на неї звернули увагу, дівчина спробувала сховатися. Медики викликали поліцію. "Дівчина набрала підготовлену комбінацію на телефоні - і через 5 хвилин в приміщення увірвалися троє хлопців, один з них в масці", - розповів Тодуров.
За його словами, молоді люди "намагалися розштовхати персонал, але були також затримані". При цьому, стверджує Тодуров, вони ображали лікарів. Зараз, за інформацією директора установи, біля інституту починають збиратися невідомі молоді люди. Тодуров звернув увагу, що ці події можуть негативно позначитися на стані пацієнтів лікарні.

Українцям доведеться платити за в'їзд до ЄС: Що потрібно знати про нові правила

середа, 31 травень 2023, 17:30

Українці та громадяни 59 інших країн, де діє безвізовий режим з Європейським Союзом (ЄС), із 2024 року повинні будуть отримати спеціальний дозвіл на в’їзд ETIAS. Ця процедура коштуватиме 7 євро (276,20 грн) з однієї людини. Важлива деталь: дозвіл необх...

Екотероризм у дії: Окупанти мінують найбільший завод Криму, відомий небезпечними викидами

середа, 31 травень 2023, 15:47

Російські окупанти мінують територію заводу "Кримський титан" біля захопленого Армянська, викиди хімікатів на якому п'ять років тому вже провокували екологічну катастрофу, повідомляє "АТЕШ", передають Патріоти України. Припускають, що росіяни готуються...