Мою знайому тільки що звільнили з великої компанії в Нью-Йорку. Дівчина росіянка, переїхала в Америку 6 років тому - вийшла заміж за американця. На роботу влаштувалася відразу, потім її кілька разів підвищували. Про це розповідає в Живому журналі користувач під ніком zelenyislon, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Англійською говорить вільно, прекрасна економічна освіта. Загалом, профі в своїй справі. Завела друзів, повністю адаптувалася. Прокололася на толерантності.
Здавалося б все передбачила, все врахувала, щоб домогтися успіху. Йшла до втілення "американської мрії" - супер кар'єра, супер будинок, супер машина і все інше теж супер. І мета вже зовсім близька було. Але толерантність, блін .... Треба ж було її вивчати в першу чергу.
Одного разу їх відділу довелося затриматися на роботі, трапився аврал. Звичайно, позаурочні там оплачують і дуже непогано. Але у нашої дівчини були особливі плани на вечір, тому була вона роздратована. Ну, і ляпнула колегам: "Будемо тепер пахати, як негри на плантації" - в англійському варіанті цієї фрази, зрозуміло. І настав кінець її американській мрії. Не знаю, пробачили б її, якби вона хоча б сказала "афроамериканці", а не негри. Або все одно звучить нетолерантно?
Загалом, звільнили моментально. З так званим "вовчим квитком" - попередили, що кар'єра в крутих компаніях закінчена, тому що в рекомендаціях, без яких не обійтися, буде сказано, що її брати на роботу не радять, і причину теж повідомлять. А в Америці толерантність - просто найважливіший момент при відборі співробітників, виявляється. Тепер пряма дорога їй в продавці або офіціанти.
Минулого тижня (з 12 по 19 травня) українські мережі АЗС знизили роздрібні ціни на дизельне паливо. Це відбулося внаслідок зниження гуртових цін на цей вид пального, повідомляє галузеве видання enkorr із посиланням на дані моніторингу Консалтингової гр...
У часи радянського дефіциту навіть побутові речі мали свою соціальну "вагу". Те, що стояло на полицях, висіло на стінах чи просто світилося з-під стелі, часто говорило про фінансове становище родини більше, ніж будь-які слова. Прагнення до показного д...