Американська біотехнологічна компанія Bioquark планує довести, що смерть мозку не є незворотньою, і розробити технології «оживлення» головного органу людського організму. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Перспективи цього задуму окреслив керівник компанії Айра Пастор (Ira Pastor). «Хоча люди позбавлені особливих можливостей регенерації центральної нервової системи, багато видів (амфібії, планарії і деякі риби) можуть "ремонтувати" і оживляти ділянки свого мозку і його стовбурової частини навіть після небезпечних для життя травм», - заявив він.
Пастор і його колеги запустили проект ReAnima - щоб дослідити потенціал останніх біомедичних технологій для «реанімації» головного мозку. Вчені почнуть клінічні випробування за участю людей, яких в США і Великобританії офіційно визнали мертвими, але продовжують підтримувати у вегетативному стані («живі трупи»).
Вже отримано дозвіл на перший етап клінічних випробувань. Дослідники працюватимуть з групою пацієнтів 15-65 років, які потрапили в стан мозкової смерті через черепно-мозкові травми. За допомогою пептидів, стовбурових клітин, лазерів і стимуляції нервів вчені намагатимуться домогтися пожвавлення тканин мозку.
Перші результати очікуються вже через два-три місяці. Дослідники сподіваються поспостерігати (на томографі) симптоми оживлення на кордоні верхнього відділу спинного мозку і нижньої зони мозкового стовбура (ця ділянку, зокрема, відповідає за дихання і серцебиття).
Гаррі Меллінг, відомий за роллю Дадлі Дурслі у серії фільмів про Гаррі Поттера, виконає одну з головних ролей в англомовному фільмі «Варення з метеликів» російського режисера Кантемира Балагова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Dead...
Український військовослужбовець Федір Фрунзе розповів про сварку з ініціаторкою мовної поліції Веронікою Ольшанською. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України. Військовий повідомив, що втрапив у скандал через "критику" мовної поліції і...