"Анатолію було лише 28": Під Широкиним трагічно загинув кулеметник Дніпропетровщини (фото)

Вдома, у Зеленодольську, Анатолія Неніцу чекали з війни дружина Дарина та двоє дітей.

Анатолій Неніца. Фото: "Фейсбук".

"Учора ми отримали трагічну новину. Під час активних дій в зоні АТО загинув наш земляк - кулеметник розвідувальної роти – Неніца Анатолій. Анатолій підірвався на міні, героїчно виконуючи свій військовий обов’язок в селищі Широкине під Маріуполем. Анатолію було лише 28", - повідомив користувач Віктор Мудрий на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Вдома, у Зеленодольську, Анатолія чекали з війни дружина Дарина та двоє дітей. Маленька Софійка щойно народилася. Дитина вже не запам’ятає батька живим. В Кам’янці на сина чекали батьки – Ніна Іванівна та Валерій Вікторович. Це вони виховали в синові любов до Батьківщини. Неніца Анатолій вже демобілізувався, та все одно повернувся до зони АТО – захищати країну.

Воля батьків саме в Кам’янці поховати Анатолія. Похорон відбудеться 12 жовтня о 13-тій від домівки батьків. Співчуваю родині загиблого Героя. Прошу всіх, хто знає цю родину особисто, допомогти близьким Анатолія пережити біль втрати сина, чоловіка, батька.

Пишаюся відвагою і мужністю, яку проявив Анатолій Валерійович Неніца в ході антитерористичної операції на Сході України. Сумую разом з усією країною за кожним Героєм, який поклав життя заради України. Герої не вмирають! Слава Україні! Вічна слава Анатолію Неніца!

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....