Батьківщину не обирають: Депутат парламенту Франції відвідала маленьке українське містечко у приватній справі (фото, відео)

Валерія Мунтян у 1998 році разом з батьками емігрувала до Франції, де здобула освіту, професію і стала політиком.

Фото:Fаcebook

Вчора свою маленьку батьківщину відвідала уродженка Кілііі Валерія Мунтян - депутат Парламенту Французької Республіки, глава групи дружби України і Франції. Супроводжував гостю народний депутат України Олексій Гончаренко. Цією цікавою подією поділилися на своїх сторінках в Facebook голова Кілійської райради Павло Бойченко та співробітники Кілійської школи №3, в якій колись навчалася Валерія, передають Патріоти України.

Відомо, що в 1998 році Валерія разом з батьками емігрувала до Франції, де здобула освіту, професію і стала політиком.

В ході офіційного візиту в Україну Валерія побажала відвідати рідну Кілію, в якій не було 20 років, де її тепло зустріли керівники міста і району, а також школа, де вона вчилася, друзі і родичі.

Павло Бойченко, коментуючи приїзд дорогого гостя, написав: "Приємно, що Валерія пам'ятає свою малу батьківщину, і в щільному графіку офіційного візиту знайшла час, щоб відвідати рідну школу, зустрітися з рідними і друзями".

Також, за його словами, Кілія сьогодні має друга і на рівні парламенту Французької Республіки: «Можливо, міста-побратими і спільні проекти у нас будуть не тільки з Грецією, але і з Францією» - підкреслив глава райради.

У Кілійському ліцеї №3 також радо відгукнулися про зустріч: «Приємно бачити наших учнів на високих постах в різних країнах світу!» - написала завуч школи Валерія Філіна.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...