"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати" - у ВР оваціями зустріли бійця АТО

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим" - розповів Юрій Закопець.

Виступ Юрія Закопця у Раді зустріли оваціями. Фото: скріншот

У Верховній Раді України оваціями вітали 20-річного молодшого сержанта, учасника антитерористичної операції Юрія Закопця. Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та медаллю "Захиснику Вітчизни" боєць виголосив промову на урочистих зборах в парламенті з нагоди Дня Конституції, передають Патріоти України.

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим. Але ніколи не міг подумати, що стану ним під час війни", - заявив він. Боєць розповів, як батьки підтримали його вибір відправитися на фронт, щоб захищати Україну.

"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати"... Вони, і моя бабуся щодня моляться за мене", - з хвилюванням у голосі сказав Юрій.

Військовий закликав політиків "забути про всі дрібні чвари" заради побудови сильної України.

"Ми виконуємо наш конституційний обов'язок (щодо захисту Батьківщини) і сподіваємося, що ви будете нашим надійним тилом". Закопець нагадав депутатам про те, що воїни і їх сім'ї потребують соціального захисту.

Війна триває: Як волонтери та звичайні українці оснащують українських військових

понеділок, 22 квітень 2019, 8:06

"Море вилизує берег, демократи мудрують над законами, патріоти чистять кулемет, а ми продовжуємо допомогати армії. Бо без армії не буде ні моря, ні демократії, ні законів... Буде лише кулемет і той недовго", - йдеться у матеріалі фонду "Повернись живим...

Мобільні хитрощі, або Як позбутися від непотрібних послуг оператора (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 7:54

Українцям розповіли, як відмовитися від необов'язкових послуг мобільних операторів, на які щодня списуються гроші. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку 1+1", повідомляють Патріоти України. За даними аналітичної компанії "Офіс ефективного регулювання", за ...