"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати" - у ВР оваціями зустріли бійця АТО

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим" - розповів Юрій Закопець.

Виступ Юрія Закопця у Раді зустріли оваціями. Фото: скріншот

У Верховній Раді України оваціями вітали 20-річного молодшого сержанта, учасника антитерористичної операції Юрія Закопця. Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та медаллю "Захиснику Вітчизни" боєць виголосив промову на урочистих зборах в парламенті з нагоди Дня Конституції, передають Патріоти України.

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим. Але ніколи не міг подумати, що стану ним під час війни", - заявив він. Боєць розповів, як батьки підтримали його вибір відправитися на фронт, щоб захищати Україну.

"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати"... Вони, і моя бабуся щодня моляться за мене", - з хвилюванням у голосі сказав Юрій.

Військовий закликав політиків "забути про всі дрібні чвари" заради побудови сильної України.

"Ми виконуємо наш конституційний обов'язок (щодо захисту Батьківщини) і сподіваємося, що ви будете нашим надійним тилом". Закопець нагадав депутатам про те, що воїни і їх сім'ї потребують соціального захисту.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...