"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати" - у ВР оваціями зустріли бійця АТО

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим" - розповів Юрій Закопець.

Виступ Юрія Закопця у Раді зустріли оваціями. Фото: скріншот

У Верховній Раді України оваціями вітали 20-річного молодшого сержанта, учасника антитерористичної операції Юрія Закопця. Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та медаллю "Захиснику Вітчизни" боєць виголосив промову на урочистих зборах в парламенті з нагоди Дня Конституції, передають Патріоти України.

"Я - ровесник Конституції і з самого дитинства мріяв стати військовим. Але ніколи не міг подумати, що стану ним під час війни", - заявив він. Боєць розповів, як батьки підтримали його вибір відправитися на фронт, щоб захищати Україну.

"Батьки вчили мене: "Люби свою країну і будь готовий її захищати"... Вони, і моя бабуся щодня моляться за мене", - з хвилюванням у голосі сказав Юрій.

Військовий закликав політиків "забути про всі дрібні чвари" заради побудови сильної України.

"Ми виконуємо наш конституційний обов'язок (щодо захисту Батьківщини) і сподіваємося, що ви будете нашим надійним тилом". Закопець нагадав депутатам про те, що воїни і їх сім'ї потребують соціального захисту.

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....