Заборонити звучання російської музики у громадському транспорті, закладах харчування, а також у розважальних центрах та громадських місцях - таке рішення прийняли вчора на засідання виконкому міськради. Про це пише видання Тернополяни, інформують Патріоти України.
Відтак у Тернополі більше не звучатиме музика російських виконавців, які є у списку заборонених СБУ. Зокрема серед таких виконавців Кобзон, Лєпс, Газманогв тощо.
Нагадаємо з проханням заборонити звучання російської музики через «Єдину систему місцевих петицій» до міського голови Тернополя звернулися громадські активісти. За лічені дні петицію підтримало 270 тернополян.
Отож тепер городяни можуть повідомляти про випадки звучання російської музики у громадському транспорті, закладах харчування тощо на веб-порталі "Відкрите місто". За наявності фото чи відео із підтвердженням можна звертатись безпосередньо в міськраду.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...