Правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення щодо чоловіка, який керував у Тернополі тролейбусом у стані наркотичного сп'яніння. Про це повідомляє 26 липня прес-служба патрульної поліції Тернопільської області у Facebook, інформують Патріоти України.
"У середу, 25 липня, інспектори помітили ознаки наркотичного сп'яніння у водія тролейбуса. Підозри поліцейських підтвердилися в медичному закладі. Тест на стан сп'яніння показав вміст опіатів та амфетаміну в організмі чоловіка", – сказано в повідомленні.
Патрульні склали протокол щодо водія за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп'яніння) Кодексу про адміністративні правопорушення. "Посвідчення водія в чоловіка вилучили та видали тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом", – додали в патрульній поліції.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...