Правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення щодо чоловіка, який керував у Тернополі тролейбусом у стані наркотичного сп'яніння. Про це повідомляє 26 липня прес-служба патрульної поліції Тернопільської області у Facebook, інформують Патріоти України.
"У середу, 25 липня, інспектори помітили ознаки наркотичного сп'яніння у водія тролейбуса. Підозри поліцейських підтвердилися в медичному закладі. Тест на стан сп'яніння показав вміст опіатів та амфетаміну в організмі чоловіка", – сказано в повідомленні.
Патрульні склали протокол щодо водія за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп'яніння) Кодексу про адміністративні правопорушення. "Посвідчення водія в чоловіка вилучили та видали тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом", – додали в патрульній поліції.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...