Співробітники поліції затримали 37 чоловік, що вчинили напад на блокпост блокувальників ОРДЛО в Донецькій області. Про це повідомив у Facebook голова Нацполіції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
За його словами, у вівторок біля 13:20 на номер 102 надійшло повідомлення від аноніма про те, що на залізничній станції "Кривий Торець", де знаходяться учасники блокади, виник конфлікт.
"На місце виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Торецького відділення поліції. Станом на 14:40 поліцейські затримали 37 осіб, які вчинили напад на учасників блокади", - повідомив начальник ГУ НП.
За даними поліції Донеччини, є постраждалі з обох сторін конфлікту.
Як повідомив Аброськін, одному із блокувальників була надана медична допомога. Попередній діагноз: закритий перелом лівої ноги, отриманий під час падіння з потяга.
Він додав, що зараз встановлюються особи кожного учасника конфлікту, ведеться перевірка.
Інформація про подію зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події.
Як повідомлялося раніше, учасники блокади на Донбасі заявили про напад на них групи "тітушок". За словами блокувальників, у результаті нападу один з них отримав ножове поранення.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...