Бізнес за кордоном, або Як українці відкрили найменшу кав’ярню в Польщі (відео)

Робота у Польщі була гарним стартом, щоб розпочати життя в іншій країні, та не цього прагнули. Давно виношували ідею свого маленького бізнесу. Хотіли всі етапи пройти самостійно. Тому і кавомашину самі вибирали, і каву дегустували, на курси пішли, щоб хоча б навчитися спінювати молоко. Все робили, як для себе, йдеться в сюжеті Факти.ICTV, повідомляють Патріоти України.

Виникла кав’ярня Добро-Добро. Так назвали, бо вірять, що добро повертається, а двічі, бо їх двоє. Саме своєю щирістю та відкритістю, а ще цікавими історіями здобули собі постійних клієнтів, які п’ють у них каву від самого відкриття. І власне клієнти зауважили, що ще не бачили такого маленького закладу.

Інна з Олегом діляться своїм добром усього на 6 кв. метрах. А представники книги рекордів зафіксували найменшу кав’ярню у Польщі. Починали з 6-7 кавових напоїв, нині в одному сезоні мають до 20 різновидів. Створюють рецепти залежно від погоди, настрою, пори року, і головне, щоб самим подобалося. Глобально, хочуть відкрити мережу найменших кав’ярень у Європі, а поки поширюють Добро Польщею. Навесні стартував заклад у Любліні, за пару місяців – у Вроцлаві. Пропонують своїм відвідувачам підвісити каву для когось або подарувати добробокс близьким. А коли стали думати про власну дитину, Інна з подругою заснували бренд української постільної білизни.

Їхній Колискай, це 22 найсильніших оберегів, осучаснених і нанесених на дуже якісну тканину. Витримує до 300 праннів без втрати кольору. Комплекти унікальні, бо візерунки не повторюються, партії не великі. Продають з Польщі по всій Європі, навіть у Штати, через партнерську мережу та онлайн-майданчики.


Джерело: Факти.ICTV

Двоє в одній рясі: У Чернівцях помітили нетверезих "послушників" монастиря, які збирали "пожертви" (відео)

субота, 22 січень 2022, 20:28

У Чернівцях на вулиці помітили двох п'яних чоловіків, які вдягнулися в одну рясу священника та збирали пожертви для монастиря. Відео опублікували у Facebook-спільноті "Чернівці.online", передають Патріоти України. . На ролику можна побачити, як двоє ч...

Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...