Бізнес за кордоном, або Як українці відкрили найменшу кав’ярню в Польщі (відео)

Робота у Польщі була гарним стартом, щоб розпочати життя в іншій країні, та не цього прагнули. Давно виношували ідею свого маленького бізнесу. Хотіли всі етапи пройти самостійно. Тому і кавомашину самі вибирали, і каву дегустували, на курси пішли, щоб хоча б навчитися спінювати молоко. Все робили, як для себе, йдеться в сюжеті Факти.ICTV, повідомляють Патріоти України.

Виникла кав’ярня Добро-Добро. Так назвали, бо вірять, що добро повертається, а двічі, бо їх двоє. Саме своєю щирістю та відкритістю, а ще цікавими історіями здобули собі постійних клієнтів, які п’ють у них каву від самого відкриття. І власне клієнти зауважили, що ще не бачили такого маленького закладу.

Інна з Олегом діляться своїм добром усього на 6 кв. метрах. А представники книги рекордів зафіксували найменшу кав’ярню у Польщі. Починали з 6-7 кавових напоїв, нині в одному сезоні мають до 20 різновидів. Створюють рецепти залежно від погоди, настрою, пори року, і головне, щоб самим подобалося. Глобально, хочуть відкрити мережу найменших кав’ярень у Європі, а поки поширюють Добро Польщею. Навесні стартував заклад у Любліні, за пару місяців – у Вроцлаві. Пропонують своїм відвідувачам підвісити каву для когось або подарувати добробокс близьким. А коли стали думати про власну дитину, Інна з подругою заснували бренд української постільної білизни.

Їхній Колискай, це 22 найсильніших оберегів, осучаснених і нанесених на дуже якісну тканину. Витримує до 300 праннів без втрати кольору. Комплекти унікальні, бо візерунки не повторюються, партії не великі. Продають з Польщі по всій Європі, навіть у Штати, через партнерську мережу та онлайн-майданчики.


Джерело: Факти.ICTV

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...