Травневі свята цього року не принесли володарям криських готелів очікуваного прибутку. Майже всі міні-готелі пустували, туристи були лише в санаторіях, а за свій кошт їхати на півострів майже ніхто не захотів. Люди, які займаються у Криму туристичним бізнесом, опинилися від загрозою банкротства. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Главред".
Тетяна Валентинова, що має власний міні-готель під Феодосією, весь початок місяця провела в Києві у родичів, бо клієнтів цього року у неї взагалі не було. В такій самій ситуації опинилася більшість кримчан, які заробляють на готельному бізнесі. Причиною вони називають небажання людей з материкової частини України проходити складну та довгу процедуру на кордоні. До того ж, їхати на автомобілі - недешеве задоволення, бо пальне в Україні коштує близько 20 грн за літр (тобто, з Києва до Сімферополя доїхати можна за 1600 грн), та ще й на кордоні доведеться стояти довго, бояться автомобілісти.
При цьому в Міністерстві туризму півострова кажуть, що цифри, навпаки, високі: 78,5 тисяч туристів відпочивало в Криму з 27.04 по 04.05, а за весь період свят очікувалось 125 тисяч. Більшість - у Ялтинському регіоні. Цифри не враховують числа ще й внутрішніх туристів. Міністри назвали ці показники "дуже хорошими". Хоча раніше на травневі свята кількість туристів складала більше - до 200 тисяч.
Очевидці кажуть, що за добу в приватних котеджах у Форосі (за половину котеджу) беруть 10 долларів. За кожного клієнта йде боротьба, туристичні містечка майже повністю пустують. Лише в санаторіях відпочивають люди - за путівками.
До анексії Криму влітку у Криму відпочивало біля 6 млн туристів, а в минулому році приїхали до побережжя півострова лише 2,5 млн. Більшість відпочиваючих - з різних регіонів України. Росіяни не хочуть добиратися до Криму на паромі, а літак собі далеко не кожен може оплатити. Перебоїв зі світлом та водою туристи теж побоюються. Але чиновники розраховують, що у 2016 році до Криму приїдуть у відпустки 4,5 млн людей, та сезон не буде провальним.
Найбільше від відсутності туристів страждають, звісно, власники готелів, кафе, літніх розважальних центрів у Криму. Готелі не окупаються, строк отримання прибутку невідомий, що доводить власників майже до банкротства. Багато з них ще 3-4 роки тому навіть продавали свої квартири, щоб збудувати міні-готель, а тепер вони залишаються без грошей та розвинутого бізнесу.
Український п’ятиборець, учасник Олімпіади 2024 року Владислав Чекан прокоментував рішення срібного призера Ігор-2024 у спортивній гімнастиці Іллі Ковтуна змінити громадянство, передають Патріоти України. Чекан відреагував на коментарі до однієї з публ...
30-річна жінка забрала ключ від будинку, який дала на випадок "надзвичайних ситуацій" молодшій сестрі Маї, коли дізналася, що та впустила свого хлопця в її помешкання без дозволу. Про цей досвід авторка історії розповіла на одному з тематичних форумів ...