"Будь мне опорой в горькой доле, не дай в печали умереть": У Росії хочуть затвердити "Молитву Путіну"

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих.

"Святий Путін". Фото: budni.in.ua

Про те, що РПЦ потрібно ввести в процес богослужіння офіційну молитву «Про Путіна», активісти громадської організації «Національний комітет +60», яку створили в 2012-му до 60-річного ювілею нинішнього президента Росії, заговорили ще в кінці жовтня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Тоді активісти послалися на дані опитувань ВЦВГД, повідомляв Росбалт, які нібито свідчили про те, що для 90% населення країни Путін є опорою і надією в земному житті, а майже 100% православного люду щодня моляться про його здоров'я і бажають бачити його довічним керівником великої Росії. Тепер комітет провів конкурс, в результаті якого і з'явився текст, як він названий, «звернення до глибоко шанованого Володимира Володимировича Путіна». Молитва написана російською мовою, що робить її доступною для всіх громадян, в тому числі для самих маленьких дітей, відзначають в комітеті. Активісти впевнені, що вона може стати тією самою «духовною опорою», якої «православний люд нині гостро потребує».

Текст молитви наводить портал «Ура.ру». Вона написана віршами. Всього - 12 рядків. Зокрема, такі: «Не буду чужий твоїй я волі, готовий для Бога все терпіти; будь мені опорою в гірку долю, не дай в печалі померти. Адже ти захисник всіх нещасних, рідний молитовник за нас!», - кінець цитати.

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих. Причому, в кінці жовтня зажадали від РПЦ прискорити цей процес. Цікаво, чи візьме з Путіна приклад Новинський, і може, в Україні теж з'явиться "молитва" до православного "Опоблока"?

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...