"Будь мне опорой в горькой доле, не дай в печали умереть": У Росії хочуть затвердити "Молитву Путіну"

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих.

"Святий Путін". Фото: budni.in.ua

Про те, що РПЦ потрібно ввести в процес богослужіння офіційну молитву «Про Путіна», активісти громадської організації «Національний комітет +60», яку створили в 2012-му до 60-річного ювілею нинішнього президента Росії, заговорили ще в кінці жовтня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Тоді активісти послалися на дані опитувань ВЦВГД, повідомляв Росбалт, які нібито свідчили про те, що для 90% населення країни Путін є опорою і надією в земному житті, а майже 100% православного люду щодня моляться про його здоров'я і бажають бачити його довічним керівником великої Росії. Тепер комітет провів конкурс, в результаті якого і з'явився текст, як він названий, «звернення до глибоко шанованого Володимира Володимировича Путіна». Молитва написана російською мовою, що робить її доступною для всіх громадян, в тому числі для самих маленьких дітей, відзначають в комітеті. Активісти впевнені, що вона може стати тією самою «духовною опорою», якої «православний люд нині гостро потребує».

Текст молитви наводить портал «Ура.ру». Вона написана віршами. Всього - 12 рядків. Зокрема, такі: «Не буду чужий твоїй я волі, готовий для Бога все терпіти; будь мені опорою в гірку долю, не дай в печалі померти. Адже ти захисник всіх нещасних, рідний молитовник за нас!», - кінець цитати.

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих. Причому, в кінці жовтня зажадали від РПЦ прискорити цей процес. Цікаво, чи візьме з Путіна приклад Новинський, і може, в Україні теж з'явиться "молитва" до православного "Опоблока"?

Мобілізація до ЗСУ: Хто не підлягає призову на службу під час війни в Україні

вівторок, 17 травень 2022, 18:28

24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський своїм указом (після того, як Росія почала повномасштабну військову агресію) оголосив загальну мобілізацію строком на 90 діб. Її пізніше оперативно закріпила Верховна Рада, прийнявши закон "Про ...

"Крим - це Україна": У Сімферополі анонсували проукраїнський мітинг 18 травня

вівторок, 17 травень 2022, 17:56

В окупованому Росією Сімферополі активісти анонсували мітинг на підтримку територіальної цілісності України та проти російського вторгнення. Він відбудеться о 12:00 у середу, 18 травня. Про це організатори повідомили у Facebook. Захід отримав назву"Сім...