Будні "наддержави": Чоловік підірвав бойову гранату на території торговельної бази в Хабаровську

Злочинець, імовірно, хотів пограбувати базу і кинув гранату в той час, коли "відступав".

Росіянин підірвав гранату на території торговельної бази. Ілюстрація: соцмережі.

У російському Хабаровську 27 грудня чоловік підірвав бойову гранату на території торговельної бази, сам він загинув. Про це повідомили ТАСС у міській єдиній черговій диспетчерській службі, передають Патріоти України.

Від осколків також постраждали жінка і двоє чоловіків. Співрозмовник агентства розповів, що чоловік, імовірно, хотів пограбувати базу і кинув гранату в той час, коли "відступав".

У крайовій клінічній лікарні №2 в Хабаровську агентству повідомили, що до медичного закладу надійшло двоє постраждалих, їхній стан важкий, вони в реанімації. На місці працюють поліція і вибухотехніки.

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...