Будні "наддержави": Школу у Пітері атакували таргани і клопи (фото)

Комахи повзають по стінах і партах, потрапляють в кружки і тарілки до учнів.
Клопи у російській школі. Фото: соцмережі.

У школі Санкт-Петербурга (Росія) учнів атакували таргани і клопи. Діти налякані, вони знаходять їх в зошитах і обідах. Прокуратура міста оголосила про перевірку закладу. Приводом для візиту стали опубліковані з установи знімки з підвищеною концентрацією комах. Про це повідомила прес-служба відомства, передають Патріоти України.

"Таргани і клопи повзають по стінах і партах, потрапляють в кружки і тарілки до учнів", - пише "Фонтанка.ру". "Перевіряйте свої рюкзаки перед виходом зі школи, а то реально додому принесете красеня, що робити потім? А клопи лише вночі виповзають, вдень ховаються за шпалерами і меблями, тому їх можете не боятися", - зазначили школярі.

Активісти закликають однокласників писати скарги в Росспоживнагляд.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...