''Пущу всіх на ковбасу'': У російській школі неадекватна вчителька залякує учнів (аудіо)

За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа.

Через вчительку діти бояться ходити до школи. Фото: соцмережі.

У Казані (Татарстан, Російська Федерація) викладач математики і за сумісництвом завуч школи Тетяна Моїсеєва пригрозила учням "пустити їх на ковбасу". Як повідомили місцеві ЗМІ, погрози надійшли під час розмови зі школярами про неуспішність, передають Патріоти України.

Запис сварки вчителя з класом потрапив в інтернет. За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа. "Дочка після таких уроків приходить додому і плаче, каже, вчителька, як на записі кричить. Вже страшно дітей в школу відправляти", - розповів один з батьків.

Міносвіти Татарстану вже ініціювало за даним фактом перевірку. "Міністерство неодноразово вказувало директорам на неприпустимість порушення педагогічної етики, необхідність проведення цілеспрямованої роботи з педагогічним колективом щодо дотримання коректних взаємин вчителів, учнів та їх батьків", - повідомила керівник прес-служби відомства Алсу Мухаметова.

За її словами, якщо встановлять факт порушення педагогом посадових обов'язків, на нього буде покладено дисциплінарне стягнення відповідно до Трудового кодексу РФ.

Туристам поки не можна: Хто зможе потрапити до Польщі з 1 червня

понеділок, 1 червень 2020, 21:14

Польські прикордонники склали список громадян, яким буде дозволено в'їзд на територію країни. З 30 травня в Україні почали відкривати пункти пропуску на державних кордонах. Тепер українці можуть потрапити в Польщу, Угорщину, Словаччину, Молдову та Руму...

Хіти тижня. "Зізнання втікача": На бік України перейшов керівник телеканалу "ДНР" із Горлівки (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 21:00

Сергій пропрацював на телеканалі Горлівки 3 роки і розчарувався в перспективах «республіки». На українську сторону перейшов керівник одного з телеканалів «ДНР», він здався співробітникам СБУ. Хлопець погодився дати інтерв'ю під вигаданим ім'ям Сергій і...