''Пущу всіх на ковбасу'': У російській школі неадекватна вчителька залякує учнів (аудіо)

За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа.

Через вчительку діти бояться ходити до школи. Фото: соцмережі.

У Казані (Татарстан, Російська Федерація) викладач математики і за сумісництвом завуч школи Тетяна Моїсеєва пригрозила учням "пустити їх на ковбасу". Як повідомили місцеві ЗМІ, погрози надійшли під час розмови зі школярами про неуспішність, передають Патріоти України.

Запис сварки вчителя з класом потрапив в інтернет. За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа. "Дочка після таких уроків приходить додому і плаче, каже, вчителька, як на записі кричить. Вже страшно дітей в школу відправляти", - розповів один з батьків.

Міносвіти Татарстану вже ініціювало за даним фактом перевірку. "Міністерство неодноразово вказувало директорам на неприпустимість порушення педагогічної етики, необхідність проведення цілеспрямованої роботи з педагогічним колективом щодо дотримання коректних взаємин вчителів, учнів та їх батьків", - повідомила керівник прес-служби відомства Алсу Мухаметова.

За її словами, якщо встановлять факт порушення педагогом посадових обов'язків, на нього буде покладено дисциплінарне стягнення відповідно до Трудового кодексу РФ.

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...

"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

середа, 25 травень 2022, 21:00

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України. Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстерд...