''Пущу всіх на ковбасу'': У російській школі неадекватна вчителька залякує учнів (аудіо)

За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа.

Через вчительку діти бояться ходити до школи. Фото: соцмережі.

У Казані (Татарстан, Російська Федерація) викладач математики і за сумісництвом завуч школи Тетяна Моїсеєва пригрозила учням "пустити їх на ковбасу". Як повідомили місцеві ЗМІ, погрози надійшли під час розмови зі школярами про неуспішність, передають Патріоти України.

Запис сварки вчителя з класом потрапив в інтернет. За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа. "Дочка після таких уроків приходить додому і плаче, каже, вчителька, як на записі кричить. Вже страшно дітей в школу відправляти", - розповів один з батьків.

Міносвіти Татарстану вже ініціювало за даним фактом перевірку. "Міністерство неодноразово вказувало директорам на неприпустимість порушення педагогічної етики, необхідність проведення цілеспрямованої роботи з педагогічним колективом щодо дотримання коректних взаємин вчителів, учнів та їх батьків", - повідомила керівник прес-служби відомства Алсу Мухаметова.

За її словами, якщо встановлять факт порушення педагогом посадових обов'язків, на нього буде покладено дисциплінарне стягнення відповідно до Трудового кодексу РФ.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.