''Пущу всіх на ковбасу'': У російській школі неадекватна вчителька залякує учнів (аудіо)

За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа.

Через вчительку діти бояться ходити до школи. Фото: соцмережі.

У Казані (Татарстан, Російська Федерація) викладач математики і за сумісництвом завуч школи Тетяна Моїсеєва пригрозила учням "пустити їх на ковбасу". Як повідомили місцеві ЗМІ, погрози надійшли під час розмови зі школярами про неуспішність, передають Патріоти України.

Запис сварки вчителя з класом потрапив в інтернет. За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа. "Дочка після таких уроків приходить додому і плаче, каже, вчителька, як на записі кричить. Вже страшно дітей в школу відправляти", - розповів один з батьків.

Міносвіти Татарстану вже ініціювало за даним фактом перевірку. "Міністерство неодноразово вказувало директорам на неприпустимість порушення педагогічної етики, необхідність проведення цілеспрямованої роботи з педагогічним колективом щодо дотримання коректних взаємин вчителів, учнів та їх батьків", - повідомила керівник прес-служби відомства Алсу Мухаметова.

За її словами, якщо встановлять факт порушення педагогом посадових обов'язків, на нього буде покладено дисциплінарне стягнення відповідно до Трудового кодексу РФ.

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...