''Пущу всіх на ковбасу'': У російській школі неадекватна вчителька залякує учнів (аудіо)

За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа.

Через вчительку діти бояться ходити до школи. Фото: соцмережі.

У Казані (Татарстан, Російська Федерація) викладач математики і за сумісництвом завуч школи Тетяна Моїсеєва пригрозила учням "пустити їх на ковбасу". Як повідомили місцеві ЗМІ, погрози надійшли під час розмови зі школярами про неуспішність, передають Патріоти України.

Запис сварки вчителя з класом потрапив в інтернет. За словами батька однієї з учениць, це вже далеко не перший подібний випадок, педагога боїться вся школа. "Дочка після таких уроків приходить додому і плаче, каже, вчителька, як на записі кричить. Вже страшно дітей в школу відправляти", - розповів один з батьків.

Міносвіти Татарстану вже ініціювало за даним фактом перевірку. "Міністерство неодноразово вказувало директорам на неприпустимість порушення педагогічної етики, необхідність проведення цілеспрямованої роботи з педагогічним колективом щодо дотримання коректних взаємин вчителів, учнів та їх батьків", - повідомила керівник прес-служби відомства Алсу Мухаметова.

За її словами, якщо встановлять факт порушення педагогом посадових обов'язків, на нього буде покладено дисциплінарне стягнення відповідно до Трудового кодексу РФ.

Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

п’ятниця, 6 грудень 2019, 4:00

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посилання...

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...